ISKOLAI RANGSOR



2023. június 13.06:00

#
ISKOLA NEVE
(település)
OKK
1
Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
1420 résztvevő | Edelény (Borsod-Abaúj-Zemplén)
113.66
2
Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola
891 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
101.93
3
Szent László Katolikus Általános Iskola
711 résztvevő | Sárvár (Vas)
91.86
4
Kőbányai Szent László Gimnázium
995 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
86.06
5
Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda-Bölcsőde
725 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
73.93
6
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
561 résztvevő | Sárvár (Vas)
69.44
7
Tóth Árpád Gimnázium
844 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
68.59
8
Sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola
608 résztvevő | Sárvár (Vas)
67.59
9
Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Technikum, Gimnázium és Kollégium
690 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
64.1
10
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
654 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
63.75
11
Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola
622 résztvevő | Gödöllő (Pest)
63.18
12
Kaposvári SZC Dráva Völgye Technikum és Gimnázium
468 résztvevő | Barcs (Somogy)
62.45
13
Zuglói Herman Ottó Tudásközpont Általános Iskola
667 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
61.57
14
Madocsai Református Általános Iskola
511 résztvevő | Madocsa (Tolna)
61.18
15
Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
590 résztvevő | Hajdúnánás (Hajdú-Bihar)
59.48
16
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola
624 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
58.35
17
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
579 résztvevő | Diósd (Pest)
57.6
18
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium
613 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
53.78
19
Dr. Mező Ferenc Általános Iskola
495 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
53.27
20
Kőbányai Harmat Általános Iskola
540 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
51.83
21
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
547 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
50.87
22
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
608 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
50.26
23
Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola
497 résztvevő | Gödöllő (Pest)
49.37
24
Marcali Mikszáth Kálmán Általános Iskola
513 résztvevő | Marcali (Somogy)
48.96
25
Diósgyőri Gimnázium
618 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
48.58
26
Budapest XIV. Kerületi Kaffka Margit Általános Iskola
448 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
48.54
27
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium
566 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
48.01
28
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola
443 résztvevő | Szentendre (Pest)
47.62
29
Bői Általános Iskola
469 résztvevő | (Vas)
45.84
30
Tóvárosi Általános Iskola
524 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
45.71
31
Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
454 résztvevő | Szarvas (Békés)
45.43
32
Szentistvántelepi Általános Iskola
448 résztvevő | Budakalász (Pest)
44.97
33
Kavulák János Általános Iskola
405 résztvevő | Berzence (Somogy)
44.09
34
Váci Árpád Fejedelem Általános Iskola
404 résztvevő | Vác (Pest)
43.68
35
Budapest XVII. Kerületi Gregor József Általános Iskola
457 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
42.74
36
Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
317 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
42.4
37
Túrkevei Petőfi Sándor Általános Iskola
430 résztvevő | Túrkeve (Jász-Nagykun-Szolnok)
42.3
38
Siófoki Vak Bottyán János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
426 résztvevő | Siófok (Somogy)
42.06
39
Szegedi Petőfi Sándor Általános Iskola
386 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
41.98
40
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
472 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
41.37
41
Sashalmi Tanoda Általános Iskola
428 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
40.8
42
Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola
446 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
40.75
43
Dorogi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű és Sportiskolai Általános Iskola
497 résztvevő | Dorog (Komárom-Esztergom)
40.29
44
Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája
432 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
40.11
45
Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvoda
418 résztvevő | Szentendre (Pest)
40.1
46
Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda
427 résztvevő | Cegléd (Pest)
40.08
47
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
399 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
39.79
48
Zentai Úti Általános Iskola
383 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
39.65
49
Gödöllői Damjanich János Általános Iskola
366 résztvevő | Gödöllő (Pest)
39.49
50
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
393 résztvevő | Vecsés (Pest)
39.45
51
Csanádpalotai Dér István Általános Iskola
374 résztvevő | Csanádpalota (Csongrád-Csanád)
39.27
52
Paksi Deák Ferenc Általános Iskola
346 résztvevő | Paks (Tolna)
39.06
53
Pécsi Testvérvárosok Terei Általános Iskola
459 résztvevő | Pécs (Baranya)
38.88
54
Kiskunfélegyházi Platán Utcai Általános Iskola
397 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
38.34
55
Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola
352 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
37.95
56
TAKSONY VEZÉR NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
384 résztvevő | Taksony (Pest)
37.64
57
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola
439 résztvevő | Dunaharaszti (Pest)
37.54
58
Veres Pálné Gimnázium
493 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
37.29
59
Gödi Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
342 résztvevő | Göd (Pest)
37.15
60
Orosházi Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
393 résztvevő | Orosháza (Békés)
37
61
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
350 résztvevő | Budapest 08. ker. (Budapest)
36.99
62
Soproni Széchenyi István Gimnázium
411 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
36.1
63
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
351 résztvevő | Tapolca (Veszprém)
35.87
64
Ráckevei Ady Endre Gimnázium
385 résztvevő | Ráckeve (Pest)
35.84
65
Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
377 résztvevő | Marcali (Somogy)
35.56
66
Budapest XVII. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
403 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
35.23
67
Kartali Könyves Kálmán Általános Iskola
405 résztvevő | Kartal (Pest)
34.02
68
Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium
567 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
33.94
69
Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolája és Csipkebokor Óvodája
347 résztvevő | Budapest 07. ker. (Budapest)
33.78
70
Sashegyi Sándor Általános Iskola és Gimnázium
354 résztvevő | Pomáz (Pest)
33.53
71
Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
404 résztvevő | Kistarcsa (Pest)
33.39
72
Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
321 résztvevő | Dunakeszi (Pest)
32.97
73
Nógrád Megyei SZC Táncsics Mihály Technikum
332 résztvevő | Salgótarján (Nógrád)
32.74
74
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
332 résztvevő | Oroszlány (Komárom-Esztergom)
32.64
75
Terézvárosi Magyar-Angol, Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
270 résztvevő | Budapest 06. ker. (Budapest)
32.54
76
Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
358 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
32.52
77
Csengey Gusztáv Általános Iskola
373 résztvevő | Aszód (Pest)
32.16
78
Csongrádi Batsányi János Gimnázium és Kollégium
385 résztvevő | Csongrád (Csongrád-Csanád)
32.11
79
Domokos Pál Péter Általános Iskola
329 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
32.07
80
Patakpart Általános Iskola
324 résztvevő | Budakalász (Pest)
32.01
81
Debreceni Dózsa György Általános Iskola
344 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
31.93
82
Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Technikum és Általános Iskola
432 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
31.9
83
Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola
313 résztvevő | Balassagyarmat (Nógrád)
31.73
84
Budapest XIII. Kerületi Eötvös József Általános Iskola
298 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
31.72
85
Podmaniczky János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola
312 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
31.7
86
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport- és Általános Iskola
350 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
31.67
87
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola és Óvoda
289 résztvevő | Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén)
31.62
88
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium
343 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
31.4
89
Hosszúhetényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
299 résztvevő | Hosszúhetény (Baranya)
31.37
90
Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskola és Kollégium
325 résztvevő | Dabas (Pest)
31.22
91
Kőbányai Kada Mihály Általános Iskola
296 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
31.17
92
Gulner Gyula Általános Iskola
330 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
31.16
93
Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola
407 résztvevő | Sajószentpéter (Borsod-Abaúj-Zemplén)
31.15
94
Bocskaikerti Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
331 résztvevő | Bocskaikert (Hajdú-Bihar)
30.96
95
Óvárosi Általános Iskola
324 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
30.91
96
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskola
267 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
30.71
97
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium
340 résztvevő | Budapest 01. ker. (Budapest)
30.6
98
Mindszenti Általános Iskola
312 résztvevő | Mindszent (Csongrád-Csanád)
30.57
99
Szentgotthárdi Arany János Általános Iskola
310 résztvevő | Szentgotthárd (Vas)
30.35
100
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium
354 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
30.21
101
Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon
477 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
30.18
102
Győri Ménfőcsanaki Petőfi Sándor Általános Iskola
330 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
30.11
103
Makói József Attila Gimnázium
369 résztvevő | Makó (Csongrád-Csanád)
29.97
104
Kapuvár Térségi Általános Iskola
370 résztvevő | Kapuvár (Győr-Moson-Sopron)
29.82
105
Paksi Bezerédj Általános Iskola
320 résztvevő | Paks (Tolna)
29.81
106
Hőgyes Endre Gimnázium
406 résztvevő | Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
29.47
107
Bakáts Téri Ének-zenei Általános Iskola
272 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
29.35
108
Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola
291 résztvevő | Dunakeszi (Pest)
29.32
109
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium
352 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
29.15
110
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola
351 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
29.04
111
Kisalföldi ASzC Roth Gyula Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
278 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
28.89
112
Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola
309 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
28.77
113
Budapest XIII. Kerületi Pannónia Német Nemzetiségi Kétnyelvű és Angol Nyelvet Oktató Általános Iskola
298 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
28.18
114
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
281 résztvevő | Budapest 01. ker. (Budapest)
28.12
115
Rókusvárosi II. Számú Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
299 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
27.93
116
Dabasi Kossuth Lajos Általános Iskola
338 résztvevő | Dabas (Pest)
27.91
117
Pilisvörösvári Templom Téri Német Nemzetiségi Általános Iskola
259 résztvevő | Pilisvörösvár (Pest)
27.91
118
Kaposmérői Hunyadi János Általános Iskola
284 résztvevő | Kaposmérő (Somogy)
27.9
119
Szent István Gimnázium
297 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
27.86
120
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola
320 résztvevő | Fábiánsebestyén (Csongrád-Csanád)
27.77
121
Pannonhalmi Főapátság Máriaremete-Hidegkúti Ökumenikus Általános Iskolája
282 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
27.65
122
Szent János Apostol Katolikus Általános Iskola és Óvoda
266 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
27.63
123
Veresegyházi Katolikus Gimnázium
342 résztvevő | Veresegyház (Pest)
27.29
124
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
357 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
27.28
125
Budapest XIV. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
288 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
27.11
126
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
290 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
26.99
127
Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola
258 résztvevő | Körmend (Vas)
26.58
128
Várkerti Általános Iskola
265 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
26.5
129
Gyulai Implom József Általános Iskola
324 résztvevő | Gyula (Békés)
26.47
130
Budapesti Gépészeti SZC Öveges József Technikum és Szakképző iskola
364 résztvevő | Budapest (Budapest)
26.45
131
Nagyasszonyunk Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
324 résztvevő | Kalocsa (Bács-Kiskun)
26.26
132
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
266 résztvevő | Gödöllő (Pest)
25.97
133
Kőbányai Csukás István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
228 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
25.87
134
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola
297 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
25.85
135
Görbeházi Széchenyi István Általános Iskola
281 résztvevő | Görbeháza (Hajdú-Bihar)
25.69
136
Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola
301 résztvevő | Budapest 23. ker. (Budapest)
25.67
137
Páli Szent Vince Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
332 résztvevő | Kapuvár (Győr-Moson-Sopron)
25.27
138
Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
296 résztvevő | Gödöllő (Pest)
25.14
139
Üllői Árpád Fejedelem Általános Iskola
330 résztvevő | Üllő (Pest)
25
140
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
265 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
24.99
141
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola
320 résztvevő | Kazincbarcika (Borsod-Abaúj-Zemplén)
24.97
142
Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola
234 résztvevő | Érsekvadkert (Nógrád)
24.39
143
Kerepesi Széchenyi István Általános Iskola
259 résztvevő | Kerepes (Pest)
24.31
144
Vámosgyörki Visontai Kovách László Katolikus Általános Iskola és Tulipán Óvoda
244 résztvevő | Vámosgyörk (Heves)
24.3
145
Kálvin Téri Református Általános Iskola
271 résztvevő | Makó (Csongrád-Csanád)
24.2
146
Budapesti Műszaki SZC Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Technikum
354 résztvevő | Budapest (Budapest)
24.19
147
Aranyalma Református Általános Iskola, Óvoda és Mini Bölcsőde
291 résztvevő | Csajág (Veszprém)
23.95
148
Vajk-sziget Általános Iskola
243 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
23.92
149
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola
328 résztvevő | Kozármisleny (Baranya)
23.68
150
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
365 résztvevő | Kiskunhalas (Bács-Kiskun)
23.6
151
Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
286 résztvevő | Orosháza (Békés)
23.56
152
NICOLAE BĂLCESCU ROMÁN GIMNÁZIUM, ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS KOLLÉGIUM
366 résztvevő | Gyula (Békés)
23.39
153
Németvölgyi Általános Iskola
238 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
23.17
154
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
274 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
23.04
155
Nemzetőr Általános Iskola
256 résztvevő | Monor (Pest)
23.03
156
Budapest XXI. Kerületi Katona József Általános Iskola
247 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
22.87
157
Budapesti Komplex SZC Weiss Manfréd Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
341 résztvevő | Budapest (Budapest)
22.78
158
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
267 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
22.73
159
Pécsi Művészeti Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum
274 résztvevő | Pécs (Baranya)
22.72
160
Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola
258 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
22.64
161
Pápai SZC Reguly Antal Szakképző Iskola és Kollégium
274 résztvevő | Zirc (Veszprém)
22.6
162
Békéscsabai SZC Zwack József Technikum és Szakképző Iskola
415 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
22.59
163
Szent Gotthárd Általános Iskola és Gimnázium
269 résztvevő | Szentgotthárd (Vas)
22.53
164
Szent László Görögkatolikus Gimnázium és Technikum
287 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
22.51
165
Lakiteleki Eötvös Általános Iskola Buzás János Tagintézménye
245 résztvevő | Nyárlőrinc (Bács-Kiskun)
22.45
166
Tolna Megyei SZC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium
353 résztvevő | Dombóvár (Tolna)
22.4
167
Lovassy László Gimnázium
278 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
22.15
168
Eötvös József Reformatus Oktatasi Központ- Altalanos Iskola
183 résztvevő | Eger (Heves)
22.07
169
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola
231 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
21.92
170
Paksi Balogh Antal Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
249 résztvevő | Paks (Tolna)
21.83
171
Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
238 résztvevő | Göd (Pest)
21.73
172
Dr. Béres József Általános Iskola
243 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
21.66
173
Kőbányai Kertvárosi Általános Iskola
248 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
21.59
174
Cserepka János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Sportiskola, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum
240 résztvevő | Pécs (Baranya)
21.47
175
Újlaki Magyar-Olasz Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
221 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
21.37
176
Győri SZC Móra Ferenc Általános Iskola
277 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
21.35
177
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
252 résztvevő | Budapest 08. ker. (Budapest)
21.3
178
Boldog Adolf Kolping Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Sportgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
255 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
21.29
179
Biatorbágyi Általános Iskola és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
222 résztvevő | Biatorbágy (Pest)
21.12
180
Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola
226 résztvevő | Nagyhegyes (Hajdú-Bihar)
21.02
181
Óbudai Nagy László Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
243 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
20.76
182
Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
258 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
20.69
183
Kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakgimnázium, Technikum és Kollégium
259 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
20.67
184
Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
278 résztvevő | Aszód (Pest)
20.66
185
Újtikos-Tiszagyulaháza Általános Iskola
226 résztvevő | Újtikos (Hajdú-Bihar)
20.63
186
Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
281 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
20.6
187
Sződligeti Gárdonyi Géza Általános Iskola
235 résztvevő | Sződliget (Pest)
20.58
188
Hartyán Általános Iskola
267 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
20.55
189
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium Székhelyintézmény
209 résztvevő | Salgótarján (Nógrád)
20.5
190
Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola
196 résztvevő | Biatorbágy (Pest)
20.37
191
Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
206 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
20.34
192
Budapesti Műszaki SZC Verebély László Technikum
328 résztvevő | Budapest (Budapest)
20.21
193
Gönczy Pál Református Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
262 résztvevő | Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
20.11
194
Zuglói Heltai Gáspár Általános Iskola
186 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
20.05
195
Budapest XVI. Kerületi Lemhényi Dezső Általános Iskola
233 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
20.02
196
Bodajki Általános Iskola
182 résztvevő | Bodajk (Fejér)
20.02
197
ADDETUR Baptista Gimnázium, Technikum és Szakiskola
208 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
19.98
198
Székesfehérvári Széna Téri Általános Iskola
215 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
19.97
199
Ócsai Halászy Károly Általános Iskola
257 résztvevő | Ócsa (Pest)
19.97
200
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
201 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
19.94
201
Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium
244 résztvevő | Törökbálint (Pest)
19.94
202
Németh László Gimnázium, Általános Iskola
268 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
19.84
203
Diadal Úti Általános Iskola
194 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
19.78
204
Balatonendrédi Általános Iskola
174 résztvevő | Balatonendréd (Somogy)
19.74
205
Teleki László Gimnázium
287 résztvevő | Gyömrő (Pest)
19.74
206
Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola és Kollégium
210 résztvevő | Mezőhegyes (Békés)
19.71
207
Gyömrői Fekete István Általános Iskola
225 résztvevő | Gyömrő (Pest)
19.54
208
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola
204 résztvevő | Eger (Heves)
19.4
209
Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
211 résztvevő | Solymár (Pest)
19.35
210
Ikladi Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola
207 résztvevő | Iklad (Pest)
19.25
211
Balmazújvárosi Általános Iskola Kalmár Zoltán Tagintézmény
218 résztvevő | Balmazújváros (Hajdú-Bihar)
19.12
212
Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola
175 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
19.05
213
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium
198 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
18.99
214
Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Technikum
324 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
18.95
215
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola
248 résztvevő | Kalocsa (Bács-Kiskun)
18.95
216
Bán Aladár Általános Iskola
227 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
18.94
217
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
215 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
18.92
218
Izbégi Általános Iskola
217 résztvevő | Szentendre (Pest)
18.8
219
Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Technikum és Dr. Béres József Kollégium
201 résztvevő | Záhony (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
18.78
220
Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
204 résztvevő | Tápiószecső (Pest)
18.74
221
Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
257 résztvevő | Nádudvar (Hajdú-Bihar)
18.73
222
Deák Téri Általános Iskola
209 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
18.57
223
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
198 résztvevő | Eger (Heves)
18.52
224
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
233 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
18.46
225
Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikum
352 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
18.4
226
Újkígyósi Széchenyi István Általános Iskola
167 résztvevő | Újkígyós (Békés)
18.4
227
Mátyás Király Katolikus Általános Iskola és Óvoda
188 résztvevő | Kaszaper (Békés)
18.39
228
Várkonyi István Általános Iskola
249 résztvevő | Cegléd (Pest)
18.33
229
Szegedi Arany János Általános Iskola
236 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
18.26
230
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda
218 résztvevő | Balmazújváros (Hajdú-Bihar)
18.26
231
Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvoda
239 résztvevő | Karcag (Jász-Nagykun-Szolnok)
18.21
232
Újpesti Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
190 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
18.08
233
Koppánymonostori Általános Iskola
195 résztvevő | Komárom (Komárom-Esztergom)
18.02
234
Fillér Utcai Általános Iskola
195 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
18
235
Budapest V. Kerületi Váci Utcai Ének-zenei Általános Iskola
171 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
17.98
236
Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
207 résztvevő | Sárbogárd (Fejér)
17.94
237
Fabriczius József Általános Iskola
230 résztvevő | Veresegyház (Pest)
17.9
238
Városmajori Gimnázium
289 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
17.88
239
Gödöllői Montágh Imre Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola
192 résztvevő | Gödöllő (Pest)
17.84
240
Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola
223 résztvevő | Mórahalom (Csongrád-Csanád)
17.8
241
Siófoki SZC Hikman Béla Szakképző Iskola
172 résztvevő | Marcali (Somogy)
17.77
242
Budapest XXI. Kerületi Arany János Általános Iskola
167 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
17.76
243
Hétvezér Általános Iskola
211 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
17.65
244
Gödöllői Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
175 résztvevő | Gödöllő (Pest)
17.4
245
Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium
229 résztvevő | Orosháza (Békés)
17.39
246
Liszt Ferenc Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
173 résztvevő | Mecseknádasd (Baranya)
17.37
247
Debreceni Benedek Elek Általános Iskola
207 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
17.35
248
Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
215 résztvevő | Szekszárd (Tolna)
17.31
249
Kőbányai Bem József Általános Iskola
164 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
17.22
250
Babérliget Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
165 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
17.22
251
Pannonhalmi Szent Benedek Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
183 résztvevő | Pannonhalma (Győr-Moson-Sopron)
17.17
252
Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
188 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
17.12
253
Vásárosnaményi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
234 résztvevő | Vásárosnamény (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
17.01
254
Kőbányai Szent László Általános Iskola
193 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
17
255
Nagyigmándi Pápay József Általános Iskola
157 résztvevő | Nagyigmánd (Komárom-Esztergom)
16.91
256
Kőbányai Fekete István Általános Iskola
180 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
16.91
257
Kesjár Csaba Általános Iskola
175 résztvevő | Budaörs (Pest)
16.87
258
Dabasi Táncsics Mihály Gimnázium
261 résztvevő | Dabas (Pest)
16.73
259
Pécsi Jókai Mór Általános Iskola
227 résztvevő | Pécs (Baranya)
16.7
260
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
197 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
16.64
261
Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
171 résztvevő | Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
16.51
262
Érdi Bolyai János Általános Iskola
189 résztvevő | Érd (Pest)
16.51
263
Pécsi Sebestyén Ének-Zenei Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
172 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
16.33
264
Tisza-parti Általános Iskola
174 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
16.31
265
Budapesti Gépészeti SZC Bánki Donát Technikum
217 résztvevő | Budapest (Budapest)
16.23
266
Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
189 résztvevő | Úri (Pest)
16.11
267
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
169 résztvevő | Siklós (Baranya)
16.06
268
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola
174 résztvevő | Hajdúböszörmény (Hajdú-Bihar)
16.04
269
Debreceni Kinizsi Pál Általános Iskola
207 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
16
270
Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
277 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
15.88
271
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
225 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
15.87
272
Sülysápi Móra Ferenc Általános Iskola
166 résztvevő | Sülysáp (Pest)
15.85
273
Zugligeti Általános Iskola
167 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
15.83
274
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
162 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
15.79
275
Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
142 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
15.73
276
Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum
247 résztvevő | Budapest (Budapest)
15.72
277
Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium
244 résztvevő | Sárospatak (Borsod-Abaúj-Zemplén)
15.7
278
Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
186 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
15.66
279
Budapest XVI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
181 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
15.65
280
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola
181 résztvevő | Érd (Pest)
15.63
281
Eötvös József Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
224 résztvevő | Heves (Heves)
15.62
282
Csurgói Eötvös József Sportiskolai Általános Iskola
164 résztvevő | Csurgó (Somogy)
15.58
283
Fodros Általános Iskola
198 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
15.57
284
Budapest IX. Kerületi Kosztolányi Dezső Általános Iskola
177 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
15.53
285
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola
151 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
15.5
286
Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola Erste Altofener Deutsche Nationalitätenschule
154 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
15.5
287
Szentkirályi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
189 résztvevő | Szentkirály (Bács-Kiskun)
15.46
288
Hajdúszoboszlói Bárdos Lajos Általános Iskola
182 résztvevő | Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
15.44
289
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola
171 résztvevő | Perbál (Pest)
15.42
290
Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium
230 résztvevő | Pilisvörösvár (Pest)
15.4
291
Varga Katalin Gimnázium
248 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
15.38
292
Békéscsabai Belvárosi Általános Iskola és Gimnázium
185 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
15.36
293
Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
198 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
15.33
294
Arany János Református Gimnázium, Technikum és Kollégium
288 résztvevő | Nagykőrös (Pest)
15.33
295
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
203 résztvevő | Hatvan (Heves)
15.3
296
Váci SZC Boronkay György Műszaki Technikum és Gimnázium
256 résztvevő | Vác (Pest)
15.3
297
Apor Vilmos Római Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Gimnázium és Kollégium
178 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
15.3
298
III. Béla Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
233 résztvevő | Zirc (Veszprém)
15.24
299
Balatonfüredi Eötvös Loránd Általános Iskola
164 résztvevő | Balatonfüred (Veszprém)
15.21
300
Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola
188 résztvevő | Nyékládháza (Borsod-Abaúj-Zemplén)
15.15
301
Északi ASzC Baross László Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
200 résztvevő | Mátészalka (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
15.15
302
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Esterházy Miklós Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
221 résztvevő | Dombóvár (Tolna)
15.15
303
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola
136 résztvevő | Pécs (Baranya)
15.06
304
Újpesti Szigeti József Utcai Általános Iskola
155 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
15.06
305
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola és Óvoda
167 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
15.05
306
Pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola
163 résztvevő | Pétervására (Heves)
15.05
307
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
184 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
15.04
308
Fehérgyarmati Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
239 résztvevő | Fehérgyarmat (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
15.03
309
Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola
131 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
15
310
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
206 résztvevő | Százhalombatta (Pest)
14.96
311
Lázár Ervin Általános Iskola
153 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
14.96
312
Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
183 résztvevő | Érd (Pest)
14.94
313
Damjanich János Gimnázium és Mezőgazdasági Technikum
243 résztvevő | Nagykáta (Pest)
14.93
314
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
236 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
14.92
315
Kispesti Gábor Áron Általános Iskola
184 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
14.89
316
Okányi Általános Iskola
195 résztvevő | Okány (Békés)
14.82
317
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
138 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
14.78
318
Monori Jászai Mari Általános Iskola
202 résztvevő | Monor (Pest)
14.78
319
Kispesti Kós Károly Általános Iskola
164 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
14.77
320
Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium
162 résztvevő | Érd (Pest)
14.75
321
Kisvárdai SZC Csengeri Ady Endre Technikum és Kollégium
167 résztvevő | Csenger (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
14.62
322
Újpesti Bajza József Általános Iskola
134 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
14.59
323
Kiskunhalasi SZC Kiskőrösi Wattay Technikum és Kollégium
214 résztvevő | Kiskőrös (Bács-Kiskun)
14.51
324
Bán Aladár Általános Iskola Rákóczi Telepi Tagiskolája
139 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
14.47
325
ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Általános Iskola
163 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
14.45
326
Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Technikum
278 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
14.42
327
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
146 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
14.36
328
Gyermekek Háza Alternatív Általános Iskola és Gimnázium
171 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
14.29
329
Patrona Hungariae Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola
147 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
14.22
330
Mogyoródi Szent László Általános Iskola
185 résztvevő | Mogyoród (Pest)
14.21
331
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
151 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
14.18
332
Budapest XIV. Kerületi Liszt Ferenc Általános Iskola
153 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
14.16
333
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium
202 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
14.13
334
Mihályi Általános Iskola
129 résztvevő | Mihályi (Győr-Moson-Sopron)
14.1
335
Bocskai István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
168 résztvevő | Páty (Pest)
14.08
336
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagozatos Általános Iskola
160 résztvevő | Százhalombatta (Pest)
14.06
337
Eötvös József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
174 résztvevő | Orosháza (Békés)
14.03
338
Tolnay Lajos Általános Iskola
179 résztvevő | Inárcs (Pest)
14.02
339
Szegvári Forray Máté Általános Iskola
151 résztvevő | Szegvár (Csongrád-Csanád)
14
340
Óbudai Árpád Gimnázium
161 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
14
341
Érdi SZC Kiskunlacházi Technikum és Szakképző Iskola
239 résztvevő | Kiskunlacháza (Pest)
13.99
342
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
222 résztvevő | Kunszentmiklós (Bács-Kiskun)
13.97
343
Budapest X. Kerületi Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium
124 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
13.95
344
Csány-Szendrey Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
173 résztvevő | Keszthely (Zala)
13.89
345
Pécsi Belvárosi Általános Iskola
183 résztvevő | Pécs (Baranya)
13.81
346
Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
239 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
13.8
347
Rákóczifalvai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
160 résztvevő | Rákóczifalva (Jász-Nagykun-Szolnok)
13.77
348
Érdligeti Általános Iskola
190 résztvevő | Érd (Pest)
13.76
349
Újbudai Bocskai István Általános Iskola
137 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
13.74
350
Sárbogárdi Petőfi Sándor Gimnázium
221 résztvevő | Sárbogárd (Fejér)
13.67
351
Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Boros Sámuel Technikum
189 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
13.67
352
Váci Radnóti Miklós Általános Iskola
152 résztvevő | Vác (Pest)
13.65
353
Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola
173 résztvevő | Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron)
13.61
354
Talentum Baptista Általános Iskola
138 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
13.56
355
Emődi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
178 résztvevő | Emőd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
13.53
356
Budajenői Általános Iskola
145 résztvevő | Budajenő (Pest)
13.53
357
Simonyi Károly Általános Iskola
121 résztvevő | Egyházasfalu (Győr-Moson-Sopron)
13.52
358
Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti Technikum
287 résztvevő | Budapest (Budapest)
13.48
359
Radó Tibor Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
145 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
13.47
360
Szent Tamás Katolikus Általános Iskola és Óvoda
163 résztvevő | Mélykút (Bács-Kiskun)
13.47
361
Hernádi Általános Iskola
209 résztvevő | Hernád (Pest)
13.39
362
Jászárokszállási Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
161 résztvevő | Jászárokszállás (Jász-Nagykun-Szolnok)
13.36
363
Újbudai Grosics Gyula Sport Általános Iskola
137 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
13.34
364
Esztergomi József Attila Általános Iskola
136 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
13.31
365
Lónyay Menyhért Baptista Technikum és Szakképző Iskola
114 résztvevő | Vásárosnamény (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
13.3
366
Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
163 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
13.17
367
Litéri Református Általános Iskola
130 résztvevő | Litér (Veszprém)
13.17
368
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium
192 résztvevő | Velence (Fejér)
13.17
369
Fleischmann Rudolf Általános Iskola
130 résztvevő | Kompolt (Heves)
13.15
370
Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola
146 résztvevő | Leányfalu (Pest)
13.15
371
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium
129 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
13.13
372
Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
177 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
13.11
373
Brassó Utcai Általános Iskola
145 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
13.09
374
Encsi Váci Mihály Gimnázium és Kollégium
216 résztvevő | Encs (Borsod-Abaúj-Zemplén)
13.07
375
Érdi Teleki Sámuel Általános Iskola
154 résztvevő | Érd (Pest)
13.05
376
Bajai Eötvös József Általános Iskola
147 résztvevő | Baja (Bács-Kiskun)
13.03
377
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
214 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
12.99
378
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola Gy. Szabó Béla Tagiskolája
146 résztvevő | Szank (Bács-Kiskun)
12.99
379
Kalász Suli Általános Iskola
188 résztvevő | Budakalász (Pest)
12.96
380
Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola
153 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
12.92
381
Deák Téri Evangélikus Gimnázium
143 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
12.81
382
Gorsium Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum
188 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
12.78
383
Szegedi SZC Csonka János Technikum
193 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
12.77
384
Endrődi Sándor Református Általános Iskola és Kézilabda-Utánpótlásközpont
120 résztvevő | Alsóörs (Veszprém)
12.76
385
Déli ASzC Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
189 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
12.71
386
Új Budai Alma Mater Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
147 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
12.63
387
Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola
108 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
12.6
388
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola
115 résztvevő | Sorkifalud (Vas)
12.53
389
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola
145 résztvevő | Orosháza (Békés)
12.52
390
Petőfi Sándor Katolikus Általános Iskola és Óvoda
171 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
12.51
391
Budapesti Gazdasági SZC Budai Technikum
171 résztvevő | Budapest (Budapest)
12.5
392
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Ménteleki Általános Iskolája
142 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
12.5
393
Tamási Áron Általános Iskola, Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium
134 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
12.47
394
Szigligeti Általános Iskola
137 résztvevő | Szigliget (Veszprém)
12.47
395
Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium
155 résztvevő | Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok)
12.43
396
Fóti Garay János Általános Iskola
221 résztvevő | Fót (Pest)
12.42
397
Budapest XIII. Kerületi Hegedüs Géza Általános Iskola
110 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
12.4
398
Prinz Gyula Általános Iskola
104 résztvevő | Püspökmolnári (Vas)
12.39
399
Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola
96 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
12.37
400
Pécsi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola
188 résztvevő | Szombathely (Vas)
12.37
401
Paragvári Utcai Általános Iskola
204 résztvevő | Szombathely (Vas)
12.37
402
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
179 résztvevő | Bácsalmás (Bács-Kiskun)
12.33
403
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola
151 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
12.32
404
Újpesti Homoktövis Általános Iskola
142 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
12.31
405
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
113 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
12.31
406
Érsekcsanádi Bíber János Általános Iskola
120 résztvevő | Érsekcsanád (Bács-Kiskun)
12.3
407
Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola
125 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
12.29
408
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
183 résztvevő | Hajdúdorog (Hajdú-Bihar)
12.28
409
Budapest XVI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
153 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
12.27
410
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
188 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
12.26
411
Budapest XXII. Kerületi Bartók Béla Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
136 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
12.26
412
Rákóczi Julianna Általános Iskola
111 résztvevő | Sajóhídvég (Borsod-Abaúj-Zemplén)
12.26
413
Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
159 résztvevő | Gyömrő (Pest)
12.25
414
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
144 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
12.19
415
Tatabányai Árpád Gimnázium
178 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
12.16
416
Szederkényi Általános Iskola
126 résztvevő | Szederkény (Baranya)
12.15
417
Békéscsabai SZC Kemény Gábor Technikum
209 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
12.14
418
Csaba József Általános Iskola
144 résztvevő | Csákánydoroszló (Vas)
12.14
419
Gyöngyöshalászi Széchenyi István Általános Iskola
157 résztvevő | Gyöngyöshalász (Heves)
12.14
420
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
141 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
12.04
421
Tiszavasvári Kabay János Általános Iskola
154 résztvevő | Tiszavasvári (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
12.02
422
Fertőszentmiklósi Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
137 résztvevő | Fertőszentmiklós (Győr-Moson-Sopron)
12.02
423
Halásztelki Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
228 résztvevő | Halásztelek (Pest)
12.01
424
Remetekertvárosi Általános Iskola
105 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
12.01
425
Rókusi Általános Iskola
117 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
11.97
426
Lepsényi Fekete István Általános Iskola
135 résztvevő | Lepsény (Fejér)
11.95
427
Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
178 résztvevő | Piliscsaba (Pest)
11.88
428
Kőbányai Keresztury Dezső Általános Iskola
94 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
11.77
429
Sokorópátkai Általános Iskola
122 résztvevő | Sokorópátka (Győr-Moson-Sopron)
11.77
430
Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Technikum és Gimnázium
237 résztvevő | Nagyatád (Somogy)
11.75
431
Komlóstetői Református Általános Iskola
161 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
11.73
432
Tiszaszentimrei Vasvári Pál Általános Iskola
108 résztvevő | Tiszaszentimre (Jász-Nagykun-Szolnok)
11.73
433
Békéscsabai SZC Vásárhelyi Pál Technikum és Kollégium
232 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
11.72
434
Zalaegerszegi Liszt Ferenc Általános Iskola
135 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
11.71
435
Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola
145 résztvevő | Rózsaszentmárton (Heves)
11.69
436
Marcali Berzsenyi Dániel Gimnázium
134 résztvevő | Marcali (Somogy)
11.69
437
Kisfaludy Károly Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
124 résztvevő | Tét (Győr-Moson-Sopron)
11.67
438
DIANA Fegyvertechnikai Technikum és Kollégium
102 résztvevő | Csongrád (Csongrád-Csanád)
11.65
439
Monorierdei Fekete István Általános Iskola
151 résztvevő | Monorierdő (Pest)
11.65
440
Hévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola
133 résztvevő | Hévízgyörk (Pest)
11.63
441
Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium
192 résztvevő | Barcs (Somogy)
11.63
442
Besnyői Arany János Általános Iskola
134 résztvevő | Besnyő (Fejér)
11.62
443
Boldog Brenner János Általános Iskola és Gimnázium
168 résztvevő | Szombathely (Vas)
11.58
444
Fóti Szabad Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
134 résztvevő | Fót (Pest)
11.58
445
Gábor Dénes Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Technikum
159 résztvevő | Isaszeg (Pest)
11.56
446
Siófoki Perczel Mór Gimnázium és Kollégium
272 résztvevő | Siófok (Somogy)
11.49
447
Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola
130 résztvevő | Levelek (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
11.47
448
Szegedi SZC Vasvári Pál Gazdasági és Informatikai Technikum
193 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
11.42
449
Keveháza - Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Tagiskola
121 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
11.42
450
Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola
144 résztvevő | Tápiószentmárton (Pest)
11.39
451
Szelestei Általános Iskola
106 résztvevő | Szeleste (Vas)
11.37
452
Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola
131 résztvevő | Ács (Komárom-Esztergom)
11.36
453
Wosinsky Mór Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
152 résztvevő | Tolna (Tolna)
11.35
454
Szombathelyi Reguly Antal Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
120 résztvevő | Szombathely (Vas)
11.3
455
Fáy András Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
136 résztvevő | Parád (Heves)
11.29
456
Váci Juhász Gyula Általános Iskola
138 résztvevő | Vác (Pest)
11.15
457
Miskolci SZC Kós Károly Építőipari, Kreatív Technikum és Szakképző Iskola
141 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
11.12
458
Budapest III. Kerületi Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
116 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
11.08
459
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
140 résztvevő | Balassagyarmat (Nógrád)
11.08
460
Szent II. János Pál Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
129 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
11.04
461
Budapest XVIII. Kerületi Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola
142 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
11.02
462
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
123 résztvevő | Tiszaújváros (Borsod-Abaúj-Zemplén)
11.01
463
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola
103 résztvevő | Százhalombatta (Pest)
10.99
464
Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
137 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
10.99
465
Kelenvölgyi Általános Iskola
141 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
10.98
466
Mezőtúri II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
127 résztvevő | Mezőtúr (Jász-Nagykun-Szolnok)
10.96
467
Szent Mór Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
149 résztvevő | Pécs (Baranya)
10.9
468
Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola
155 résztvevő | Szabadszállás (Bács-Kiskun)
10.89
469
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium
105 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
10.87
470
Szent Orsolya Bencés Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
139 résztvevő | Dombóvár (Tolna)
10.87
471
Szerencsi SZC Tokaji Ferenc Technikum, Szakgimnázium és Gimnázium
214 résztvevő | Tokaj (Borsod-Abaúj-Zemplén)
10.85
472
Bolyky Tamás Általános Iskola
152 résztvevő | Ózd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
10.82
473
Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola
98 résztvevő | Budapest 06. ker. (Budapest)
10.81
474
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
138 résztvevő | Zsámbék (Pest)
10.81
475
Etyeki Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
110 résztvevő | Etyek (Fejér)
10.72
476
Szent Benedek Katolikus Általános Iskola
124 résztvevő | Celldömölk (Vas)
10.68
477
Vetési Albert Gimnázium
205 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
10.63
478
Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
112 résztvevő | Ásotthalom (Csongrád-Csanád)
10.63
479
Rumi Rajki István Általános Iskola
135 résztvevő | Rum (Vas)
10.56
480
Nagykanizsai SZC Zsigmondy Vilmos Technikum
128 résztvevő | Nagykanizsa (Zala)
10.52
481
Gödöllői Református Líceum Gimnázium
169 résztvevő | Gödöllő (Pest)
10.51
482
Pécsi Jurisics Utcai Általános Iskola
131 résztvevő | Pécs (Baranya)
10.47
483
Szigetcsépi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
156 résztvevő | Szigetcsép (Pest)
10.45
484
Váci Földváry Károly Általános Iskola
123 résztvevő | Vác (Pest)
10.4
485
Kiss Árpád Általános Iskola
99 résztvevő | Balassagyarmat (Nógrád)
10.37
486
István Király Baptista Általános Iskola
116 résztvevő | Kótaj (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
10.34
487
Debreceni SZC Brassai Sámuel Műszaki Technikum
205 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
10.3
488
Kontyfa Általános Iskola és Gimnázium
114 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
10.3
489
Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola
159 résztvevő | Gyomaendrőd (Békés)
10.26
490
Ópályi Jókai Mór Általános Iskola
109 résztvevő | Ópályi (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
10.26
491
Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola
128 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
10.25
492
Várkerti Általános Iskola Inotai Tagiskolája
134 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
10.22
493
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
122 résztvevő | Kápolnásnyék (Fejér)
10.19
494
Rigó József Általános Iskola
126 résztvevő | Bugac (Bács-Kiskun)
10.19
495
Budapest V. Kerületi Hild József Általános Iskola
108 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
10.15
496
Budapest XXI. Kerületi Eötvös József Általános Iskola
120 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
10.14
497
Kerekegyházi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
139 résztvevő | Kerekegyháza (Bács-Kiskun)
10.13
498
Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József Technikum
185 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
10.12
499
Vácdukai Benedek Elek Általános Iskola
112 résztvevő | Vácduka (Pest)
10.09
500
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
127 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
10.05
501
Székesfehérvári SZC I. István Technikum
163 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
9.99
502
Gyulai SZC Harruckern János Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
117 résztvevő | Gyula (Békés)
9.97
503
Győrladamér Községi Általános Iskola
107 résztvevő | Győrladamér (Győr-Moson-Sopron)
9.95
504
Karcagi Nagykun Református Általános Iskola és Talentum Óvoda
182 résztvevő | Karcag (Jász-Nagykun-Szolnok)
9.93
505
Sülysápi Szent István Általános Iskola
121 résztvevő | Sülysáp (Pest)
9.87
506
Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
121 résztvevő | Gyula (Békés)
9.83
507
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
102 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
9.82
508
Debreceni Bocskai István Általános Iskola
124 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
9.82
509
Würtz Ádám Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
135 résztvevő | Tamási (Tolna)
9.81
510
Rémi Általános Iskola Borotai Tagintézménye
134 résztvevő | Borota (Bács-Kiskun)
9.77
511
Dunabogdányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
123 résztvevő | Dunabogdány (Pest)
9.75
512
Szolnoki SZC Damjanich János Szakképző Iskola és Kollégium
119 résztvevő | Martfű (Jász-Nagykun-Szolnok)
9.75
513
Tényői Ady Endre Általános Iskola
108 résztvevő | Tényő (Győr-Moson-Sopron)
9.71
514
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
217 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
9.69
515
Városmajori Kós Károly Általános Iskola
100 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
9.67
516
Csongrád és Térsége Széchenyi István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
159 résztvevő | Csongrád (Csongrád-Csanád)
9.65
517
II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Technikum
186 résztvevő | Kiskunhalas (Bács-Kiskun)
9.6
518
Várkerti Általános Iskola Vásárhelyi András Tagiskola
108 résztvevő | Várpalota (Fejér)
9.53
519
Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Ferenc Medgyessy Deutsche Nationalitätengrundschule
89 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
9.51
520
Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
112 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
9.51
521
Kőbányai Janikovszky Éva Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
120 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
9.49
522
Dr. Hesz Mihály Általános Iskola
114 résztvevő | Nógrád (Nógrád)
9.49
523
Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
195 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
9.46
524
Sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola
103 résztvevő | Sándorfalva (Csongrád-Csanád)
9.46
525
Kőbányai Szervátiusz Jenő Általános Iskola
123 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
9.41
526
Budapesti Műszaki SZC Pataky István Híradásipari és Informatikai Technikum
163 résztvevő | Budapest (Budapest)
9.4
527
Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
116 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
9.4
528
Szent József Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
190 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
9.39
529
Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és AMI Kölcsey Ferenc Tagintézménye.
113 résztvevő | Vásárosnamény (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
9.37
530
Kiskanizsai Általános Iskola
105 résztvevő | Nagykanizsa (Zala)
9.36
531
Lőrinci Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
111 résztvevő | Lőrinci (Heves)
9.35
532
Martfűi József Attila Általános Iskola
131 résztvevő | Martfű (Jász-Nagykun-Szolnok)
9.26
533
Kistokaji Általános Iskola
120 résztvevő | Kistokaj (Borsod-Abaúj-Zemplén)
9.25
534
Győri Gárdonyi Géza Általános Iskola
137 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
9.2
535
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola
147 résztvevő | Délegyháza (Pest)
9.19
536
Aranyossy Ágoston Református Óvoda és Általános Iskola
116 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
9.18
537
Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
107 résztvevő | Dunakeszi (Pest)
9.18
538
Budapest XXIII. Kerületi Fekete István Általános Iskola
101 résztvevő | Budapest 23. ker. (Budapest)
9.18
539
Budapest IX. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola
117 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
9.16
540
Tatai Református Gimnázium
138 résztvevő | Tata (Komárom-Esztergom)
9.15
541
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
150 résztvevő | Hajdúböszörmény (Hajdú-Bihar)
9.14
542
Nyírmeggyesi Arany János Általános Iskola
125 résztvevő | Nyírmeggyes (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
9.09
543
Jókai Mór Református Általános Iskola és Óvoda
120 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
9.09
544
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium
106 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
8.98
545
Gödöllői Török Ignác Gimnázium
140 résztvevő | Gödöllő (Pest)
8.97
546
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium
128 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
8.93
547
Kölcsey Ferenc Baptista Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
122 résztvevő | Nyíradony (Hajdú-Bihar)
8.91
548
GEMMA Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola, Általános Iskola és Készségfejlesztő Iskola
86 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
8.88
549
Budapest XIII. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola
111 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
8.86
550
Balázs Győző Református Gimnázium, Egységes Művészeti Szakgimnázium és Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Művészeti Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Iskola
159 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.84
551
Hunyadi János Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
106 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
8.82
552
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
130 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
8.81
553
Budapest XXI. Kerületi Mátyás Király Általános Iskola
112 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
8.81
554
Európa 2000 Gimnázium
167 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
8.79
555
Barcsi Arany János Általános Iskola
129 résztvevő | Barcs (Somogy)
8.75
556
Koncz József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
115 résztvevő | Bőcs (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.74
557
Budapesti Műszaki SZC Puskás Tivadar Távközlési és Informatikai Technikum
139 résztvevő | Budapest (Budapest)
8.73
558
Veszprémi SZC Öveges József Technikum és Kollégium
151 résztvevő | Balatonfűzfő (Veszprém)
8.71
559
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
113 résztvevő | Visonta (Heves)
8.67
560
Újbudai Gárdonyi Géza Általános Iskola
105 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
8.66
561
Kántor Mihály Általános Iskola
124 résztvevő | Cigánd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.64
562
Kislángi Tamási Áron Általános Iskola
132 résztvevő | Kisláng (Fejér)
8.61
563
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Óvoda
90 résztvevő | Pécs (Baranya)
8.58
564
Zuglói Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
106 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
8.56
565
Gesztenyefasori Szent Márton Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
86 résztvevő | Lajoskomárom (Fejér)
8.56
566
Dunaújvárosi SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola
158 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
8.53
567
Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
96 résztvevő | Harkány (Baranya)
8.53
568
Nemesnádudvar-Érsekhalma Német Nemzetiségi Általános Iskola
109 résztvevő | Nemesnádudvar (Bács-Kiskun)
8.52
569
Ciszterci Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
125 résztvevő | Pécs (Baranya)
8.51
570
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Kölcsey Ferenc Általános Iskolája
118 résztvevő | Törökszentmiklós (Jász-Nagykun-Szolnok)
8.49
571
Bajai Szentistváni Általános Iskola Csávolyi Tagintézménye
120 résztvevő | Csávoly (Bács-Kiskun)
8.48
572
Fóti Népművészeti Szakgimnázium és Gimnázium
119 résztvevő | Fót (Pest)
8.48
573
Földes Ferenc Gimnázium
139 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.47
574
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Toponári Tagiskola
97 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
8.46
575
Kassa Utcai Általános Iskola
123 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
8.46
576
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium
141 résztvevő | Budapest 06. ker. (Budapest)
8.45
577
Budapest XV. Kerületi Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnázium
116 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
8.43
578
Chernel István Általános Iskola és Gimnázium
95 résztvevő | Gárdony (Fejér)
8.39
579
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
100 résztvevő | Budapest 07. ker. (Budapest)
8.31
580
Táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskola
92 résztvevő | Táplánszentkereszt (Vas)
8.31
581
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
125 résztvevő | Budaörs (Pest)
8.29
582
Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
83 résztvevő | Ceglédbercel (Pest)
8.29
583
KOSZISZ Timaffy Endre Általános Iskola,Tündérkert Óvoda és Bölcsőde
90 résztvevő | Dunasziget (Győr-Moson-Sopron)
8.27
584
Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium
84 résztvevő | Budakeszi (Pest)
8.26
585
Bábolnai Általános Iskola
103 résztvevő | Bábolna (Komárom-Esztergom)
8.26
586
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
153 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
8.26
587
Szegedi Gregor József Általános Iskola
90 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
8.25
588
Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
105 résztvevő | Szombathely (Vas)
8.23
589
Martonvásári Beethoven Általános Iskola
90 résztvevő | Martonvásár (Fejér)
8.22
590
Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Pollák Antal Technikum
152 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
8.18
591
Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium
155 résztvevő | Ózd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.18
592
Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája
112 résztvevő | Somogyudvarhely (Somogy)
8.17
593
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Bay Zoltán Általános Iskola Tagintézmény
97 résztvevő | Gyula (Békés)
8.16
594
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
124 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
8.09
595
Kálvin Téri Általános Iskola
128 résztvevő | Püspökladány (Hajdú-Bihar)
8.08
596
Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
102 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.07
597
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
116 résztvevő | Hernádnémeti (Borsod-Abaúj-Zemplén)
8.05
598
Újbudai József Attila Gimnázium
124 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
8.02
599
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
98 résztvevő | Szentendre (Pest)
8.01
600
Kecskeméti Lánchíd Utcai Sport Általános Iskola
93 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
8
601
Óbudai Gimnázium
105 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
7.98
602
Jankó János Általános Iskola és Gimnázium
89 résztvevő | Tótkomlós (Békés)
7.97
603
Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
123 résztvevő | Komló (Baranya)
7.97
604
Áporkai Általános Iskola
91 résztvevő | Áporka (Pest)
7.96
605
Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
94 résztvevő | Demecser (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
7.96
606
Pápai SZC Faller Jenő Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
156 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
7.95
607
Vas Megyei SZC III. Béla Technikum és Kollégium
129 résztvevő | Szentgotthárd (Vas)
7.92
608
Tolna Megyei SZC Vályi Péter Szakképző Iskola és Kollégium
155 résztvevő | Tamási (Tolna)
7.92
609
Csurgay Franciska Általános Iskola
118 résztvevő | Táborfalva (Pest)
7.85
610
Nyársapáti Mátyás Király Általános Iskola
98 résztvevő | Nyársapát (Pest)
7.85
611
Palotás Gábor Általános Iskola
94 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
7.81
612
Fiáth János Általános Iskola
124 résztvevő | Töltéstava (Győr-Moson-Sopron)
7.75
613
Szegedi Tudományegyetem Kossuth Zsuzsanna Technikum és Szakképző Iskola
108 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
7.72
614
Szent Korona Általános Iskola
98 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
7.72
615
Balatonszárszói József Attila Általános Iskola
85 résztvevő | Balatonszárszó (Somogy)
7.72
616
Budapesti Komplex SZC Kreatív Technikum
118 résztvevő | Budapest (Budapest)
7.68
617
Turai Hevesy György Általános Iskola
122 résztvevő | Tura (Pest)
7.67
618
Vásárosnaményi Eötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
120 résztvevő | Vásárosnamény (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
7.65
619
Sárszentmiklósi Általános Iskola
92 résztvevő | Sárbogárd (Fejér)
7.63
620
Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola
121 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
7.63
621
Szent Benedek Gimnázium és Technikum
101 résztvevő | Budapest 08. ker. (Budapest)
7.62
622
Tarjáni Német Nemzetiségi Általános Iskola
98 résztvevő | Tarján (Komárom-Esztergom)
7.6
623
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
69 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
7.58
624
Kálozi Szent István Általános Iskola
87 résztvevő | Káloz (Fejér)
7.58
625
Lucfalvi Általános Iskola
86 résztvevő | Lucfalva (Nógrád)
7.57
626
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
129 résztvevő | Csurgó (Somogy)
7.56
627
Celldömölki Városi Általános Iskola
113 résztvevő | Celldömölk (Vas)
7.54
628
Székesfehérvári SZC Perczel Mór Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
104 résztvevő | Mór (Fejér)
7.54
629
Kossuth Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
88 résztvevő | Füzesgyarmat (Békés)
7.53
630
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola
87 résztvevő | Szigetmonostor (Pest)
7.53
631
AGY Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
86 résztvevő | Szentendre (Pest)
7.51
632
Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskola,Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
102 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
7.51
633
Kengyeli Kossuth Lajos Általános Iskola
110 résztvevő | Kengyel (Jász-Nagykun-Szolnok)
7.51
634
Bugyi Nagyközségi Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
89 résztvevő | Bugyi (Pest)
7.48
635
Budapest XVI. Kerületi Arany János Általános Iskola
101 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
7.48
636
Nógrád Megyei SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola
120 résztvevő | Salgótarján (Nógrád)
7.47
637
Berettyóújfalui SZC Arany János Gimnázium és Technikum
121 résztvevő | Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar)
7.47
638
Nagykovácsi Általános Iskola
65 résztvevő | Nagykovácsi (Pest)
7.46
639
Dabasi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
95 résztvevő | Dabas (Pest)
7.45
640
Tiszatenyői Szent István Általános Iskola
104 résztvevő | Tiszatenyő (Jász-Nagykun-Szolnok)
7.44
641
Baracskai Kozma Ferenc Általános Iskola
106 résztvevő | Baracska (Fejér)
7.4
642
Cserhátliget Általános Iskola
98 résztvevő | Penc (Pest)
7.39
643
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium
105 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
7.38
644
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
93 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
7.38
645
Iszkaszentgyörgyi Általános Iskola
99 résztvevő | Iszkaszentgyörgy (Fejér)
7.35
646
Csanádi Árpád Sportiskola, Általános Iskola és Gimnázium
81 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
7.35
647
Fehér Vár Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
85 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
7.31
648
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
78 résztvevő | Forráskút (Csongrád-Csanád)
7.3
649
Sarkadi Általános Iskola
101 résztvevő | Sarkad (Békés)
7.3
650
Győri Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola
98 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
7.26
651
Gödrei Körzeti Általános Iskola
91 résztvevő | Gödre (Baranya)
7.26
652
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
79 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
7.24
653
Székely Mihály Általános Iskola
74 résztvevő | Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok)
7.23
654
Kinizsi Pál Gimnázium
111 résztvevő | Abony (Pest)
7.21
655
Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola Abaligeti Általános Iskolája
98 résztvevő | Abaliget (Baranya)
7.21
656
Hajósi Szent Imre Általános Iskola
113 résztvevő | Hajós (Bács-Kiskun)
7.2
657
Bagi Arany János Általános Iskola
65 résztvevő | Bag (Pest)
7.18
658
Pipacsvirág Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
78 résztvevő | Telki (Pest)
7.16
659
Ramassetter Vince Testnevelési Általános Iskola
93 résztvevő | Sümeg (Veszprém)
7.16
660
Sárisáp és Környéke Körzeti Általános Iskola
73 résztvevő | Sárisáp (Komárom-Esztergom)
7.12
661
Pannonhalmi Béla Baptista Általános Iskola és Gimnázium
74 résztvevő | Budapest 10. ker. (Budapest)
7.12
662
Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
84 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
7.1
663
Csornai Széchenyi István Általános Iskola
92 résztvevő | Csorna (Győr-Moson-Sopron)
7.1
664
Monori Ady Úti Általános Iskola
97 résztvevő | Monor (Pest)
7.09
665
ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Általános Iskola
79 résztvevő | Budapest 07. ker. (Budapest)
7.08
666
Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
104 résztvevő | Nagykőrös (Pest)
7.07
667
Németh Kálmán Általános Iskola
137 résztvevő | Fót (Pest)
7.07
668
Sződi Hunyadi János Általános Iskola
101 résztvevő | Sződ (Pest)
7.06
669
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola
82 résztvevő | Kiskunmajsa (Bács-Kiskun)
7.03
670
Monori Kossuth Lajos Általános Iskola
90 résztvevő | Monor (Pest)
7.02
671
Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola
65 résztvevő | Balatonszentgyörgy (Somogy)
7.02
672
Dankó Pista Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium - Katica Bölcsőde
108 résztvevő | Biri (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
7.02
673
Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
78 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
7.01
674
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
79 résztvevő | Dunaharaszti (Pest)
7
675
Bartos Sándor Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
109 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
6.99
676
Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda
117 résztvevő | Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok)
6.98
677
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
98 résztvevő | Zirc (Veszprém)
6.98
678
Veszprémi SZC Jendrassik-Venesz Technikum
148 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
6.97
679
Szeged és Térsége Bárczi Gusztáv Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
91 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
6.94
680
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
89 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
6.93
681
Berhidai II. Rákóczi Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
96 résztvevő | Berhida (Veszprém)
6.93
682
Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
83 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
6.92
683
Déli ASzC Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
129 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
6.91
684
Lónyay Menyhért Általános Iskola Tiszabezdédi Tagintézménye
85 résztvevő | Tiszabezdéd (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
6.89
685
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium
93 résztvevő | Érd (Pest)
6.83
686
Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium
155 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
6.82
687
Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum
239 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
6.81
688
Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
107 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
6.81
689
Kiskunlacházi Általános Iskola
95 résztvevő | Kiskunlacháza (Pest)
6.79
690
Budapest XVI. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
92 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
6.78
691
Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium
154 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
6.76
692
Esztergomi Petőfi Sándor Általános Iskola
85 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
6.76
693
Bárdos László Gimnázium
85 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
6.75
694
Vas Megyei SZC Sárvári Turisztikai Technikum
98 résztvevő | Sárvár (Vas)
6.73
695
Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium
244 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
6.72
696
Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
84 résztvevő | Hőgyész (Tolna)
6.72
697
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
93 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
6.68
698
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium
80 résztvevő | Budapest 07. ker. (Budapest)
6.68
699
Budapesti Gazdasági SZC Szent István Technikum és Kollégium
147 résztvevő | Budapest (Budapest)
6.68
700
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
103 résztvevő | Eger (Heves)
6.68
701
Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum
167 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
6.66
702
Nyíregyházi RIDENS Gimnázium, Szakgimnázium, Szakiskola és Kollégium
84 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
6.66
703
Székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskola
99 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
6.62
704
II. Rákóczi Ferenc Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
59 résztvevő | Csorna (Győr-Moson-Sopron)
6.61
705
Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
79 résztvevő | Füzesabony (Heves)
6.61
706
Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
123 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
6.61
707
Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskola
81 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
6.59
708
Pilinszky János Általános Iskola
90 résztvevő | Nyúl (Győr-Moson-Sopron)
6.56
709
Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
86 résztvevő | Isaszeg (Pest)
6.52
710
Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola
72 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
6.45
711
Karcagi Arany János Általános Iskola
58 résztvevő | Karcag (Jász-Nagykun-Szolnok)
6.44
712
Megyeri Úti Általános Iskola
66 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
6.43
713
Kecskeméti SZC Virágh Gedeon Technikum
115 résztvevő | Kunszentmiklós (Bács-Kiskun)
6.43
714
Szent Ágoston Keresztény Általános Iskola és Gimnázium
132 résztvevő | Fót (Pest)
6.39
715
Virányos Általános Iskola
75 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
6.39
716
Békéscsabai SZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium
110 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
6.38
717
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
68 résztvevő | Szigetszentmiklós (Pest)
6.35
718
Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Technikum
103 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
6.29
719
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
101 résztvevő | Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar)
6.27
720
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola
85 résztvevő | Hajdúböszörmény (Hajdú-Bihar)
6.26
721
Újfehértói Erkel Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
94 résztvevő | Újfehértó (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
6.24
722
Szent Anna Katolikus Óvoda és Általános Iskola
88 résztvevő | Jánoshalma (Bács-Kiskun)
6.21
723
Bajnai Simor János Általános Iskola
85 résztvevő | Bajna (Komárom-Esztergom)
6.21
724
Karcagi SZC Varró István Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
79 résztvevő | Karcag (Jász-Nagykun-Szolnok)
6.19
725
Tolna Megyei SZC Magyar László Szakképző Iskola
69 résztvevő | Dunaföldvár (Tolna)
6.19
726
Kispesti Móra Ferenc Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
71 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
6.17
727
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola
75 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
6.15
728
Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
67 résztvevő | Tiszadob (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
6.15
729
Aranyhíd Egységes Gyógypedagógiai, Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola
72 résztvevő | Szombathely (Vas)
6.12
730
Dunaújvárosi SZC Dunaferr Technikum és Szakképző Iskola
133 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
6.1
731
Templomdombi Általános Iskola
61 résztvevő | Szentendre (Pest)
6.08
732
Jármi-Papos-Őr Általános Iskola Őri Bibó István Tagintézménye (Őr)
110 résztvevő | Őr (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
6.08
733
Gyóni Géza Általános Iskola
100 résztvevő | Dabas (Pest)
6.08
734
Veresegyházi Életfa Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
66 résztvevő | Veresegyház (Pest)
6.07
735
Váci SZC Selye János Egészségügyi Technikum
76 résztvevő | Vác (Pest)
6.01
736
Corvin Mátyás Gimnázium
88 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
6
737
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium
62 résztvevő | Budapest 01. ker. (Budapest)
5.98
738
Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
87 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
5.97
739
Kőkúti Általános Iskola
90 résztvevő | Tata (Komárom-Esztergom)
5.94
740
Szent József Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
61 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
5.94
741
Sopronkövesdi Általános Iskola
72 résztvevő | Sopronkövesd (Győr-Moson-Sopron)
5.94
742
Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskola
84 résztvevő | Alsónémedi (Pest)
5.91
743
Maglódi Vermesy Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
69 résztvevő | Maglód (Pest)
5.9
744
Kiss Bálint Református Általános Iskola
67 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
5.9
745
Törökszentmiklósi Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
99 résztvevő | Törökszentmiklós (Jász-Nagykun-Szolnok)
5.85
746
Balatonlelle-Karádi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
70 résztvevő | Balatonlelle (Somogy)
5.85
747
Győrújbaráti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
66 résztvevő | Győrújbarát (Győr-Moson-Sopron)
5.81
748
Kosdi Arany János Általános Iskola
76 résztvevő | Kosd (Pest)
5.8
749
Mendei Géza Fejedelem Általános Iskola
63 résztvevő | Mende (Pest)
5.79
750
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és AMI, Nagypalli Telephelye
42 résztvevő | Nagypall (Baranya)
5.77
751
Szabad Waldorf Általános Iskola és Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola
74 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
5.77
752
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola
76 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
5.74
753
Miroslav Krleža Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
87 résztvevő | Pécs (Baranya)
5.73
754
Adventum Iskola
66 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
5.72
755
Szigetszentmártoni Általános Iskola
77 résztvevő | Szigetszentmárton (Pest)
5.7
756
Meixner Ildikó EGYMI Oldi Tag Általános Iskolája, Készségfejlesztő Iskolája és Kollégiuma
72 résztvevő | Old (Baranya)
5.7
757
Levéli Német Nemzetiségi Általános Iskola
59 résztvevő | Levél (Győr-Moson-Sopron)
5.69
758
Kiskőrösi Bem József Általános Iskola
69 résztvevő | Kiskőrös (Bács-Kiskun)
5.67
759
Szobi Fekete István Általános Iskola
89 résztvevő | Szob (Pest)
5.66
760
Zombai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
71 résztvevő | Zomba (Tolna)
5.63
761
Tóth Antal Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium
46 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
5.57
762
Budapest XXIII. Kerületi Grassalkovich Antal Általános Iskola
78 résztvevő | Budapest 23. ker. (Budapest)
5.54
763
Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
59 résztvevő | Pilisszentiván (Pest)
5.52
764
Nádasdladányi Nádasdy Ferenc Általános Iskola
69 résztvevő | Nádasdladány (Fejér)
5.5
765
Váci Mihály Katolikus Általános Iskola
96 résztvevő | Nagykáta (Pest)
5.49
766
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
60 résztvevő | Pécel (Pest)
5.49
767
Alcsútdobozi József Nádor Általános Iskola
85 résztvevő | Alcsútdoboz (Fejér)
5.47
768
Szent Gellért Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
86 résztvevő | Tab (Somogy)
5.47
769
Bozzay Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
70 résztvevő | Zánka (Veszprém)
5.41
770
Viszneki Általános Iskola
61 résztvevő | Visznek (Heves)
5.39
771
Északi ASzC Vay Ádám Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
107 résztvevő | Baktalórántháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
5.37
772
Nyárády András Általános Iskola
70 résztvevő | Felsőnyárád (Borsod-Abaúj-Zemplén)
5.36
773
Királyegyházai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
52 résztvevő | Királyegyháza (Baranya)
5.36
774
Boldog Sándor István Katolikus Általános Iskola
69 résztvevő | Mezőnyárád (Borsod-Abaúj-Zemplén)
5.34
775
Izsó Miklós Általános Iskola
59 résztvevő | Izsófalva (Borsod-Abaúj-Zemplén)
5.32
776
Györkönyi Német Nemzetiségi Általános Iskola
62 résztvevő | Györköny (Tolna)
5.29
777
Budapest III. Kerületi Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
57 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
5.29
778
Közép-magyarországi ASzC Toldi Miklós Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
99 résztvevő | Nagykőrös (Pest)
5.29
779
Vasvár Úti Általános Iskola
61 résztvevő | Ózd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
5.26
780
Csengelei Általános Iskola
66 résztvevő | Csengele (Csongrád-Csanád)
5.25
781
Erzsébethelyi Általános Iskola
74 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
5.24
782
Szomódi Íriszkert Általános Iskola
63 résztvevő | Szomód (Komárom-Esztergom)
5.23
783
Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola
56 résztvevő | Pomáz (Pest)
5.21
784
Maklári Szent István Általános Iskola
69 résztvevő | Maklár (Heves)
5.21
785
Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola
62 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
5.19
786
Budapest-Kispest-Központi Református Egyházközség Ady Endre Általános Iskolája
58 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
5.17
787
Zsigmond Király Általános Iskola
68 résztvevő | Pásztó (Nógrád)
5.17
788
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
77 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
5.16
789
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
87 résztvevő | Tiszaföldvár (Jász-Nagykun-Szolnok)
5.16
790
Sajnovics János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
57 résztvevő | Tordas (Fejér)
5.15
791
Budapest School Általános Iskola és Gimnázium
84 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
5.12
792
Nagydorogi Széchényi Sándor Általános Iskola
56 résztvevő | Nagydorog (Tolna)
5.06
793
Pilismaróti Bozóky Mihály Általános Iskola
41 résztvevő | Pilismarót (Komárom-Esztergom)
5.05
794
Berentei Általános Iskola
67 résztvevő | Berente (Borsod-Abaúj-Zemplén)
5.04
795
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola
60 résztvevő | Tiszaújváros (Borsod-Abaúj-Zemplén)
5.02
796
Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
80 résztvevő | Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar)
5.01
797
Petritelepi Általános Iskola
70 résztvevő | Püspökladány (Hajdú-Bihar)
4.98
798
Miskolci SZC Berzeviczy Gergely Technikum
73 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
4.97
799
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
62 résztvevő | Budakeszi (Pest)
4.95
800
Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda Kétpói Tagintézménye
57 résztvevő | Kétpó (Jász-Nagykun-Szolnok)
4.95
801
Derecskei Bocskai István Általános Iskola
76 résztvevő | Derecske (Hajdú-Bihar)
4.87
802
Szendehelyi Német Nemzetiségi Általános Iskola
48 résztvevő | Szendehely (Nógrád)
4.84
803
Apostagi Nagy Lajos Általános Iskola
65 résztvevő | Apostag (Bács-Kiskun)
4.81
804
Szentannai Sámuel Református Gimnázium, Technikum és Kollégium
98 résztvevő | Karcag (Jász-Nagykun-Szolnok)
4.78
805
Béke Utcai Általános Iskola
60 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
4.77
806
Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
64 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
4.77
807
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola
49 résztvevő | Bükkábrány (Borsod-Abaúj-Zemplén)
4.76
808
Szigethalmi Szent István Általános Iskola
67 résztvevő | Szigethalom (Pest)
4.75
809
Baross Imre Artista- és Előadó-művészeti Akadémia Szakgimnázium, Gimnázium, Technikum és Alapfokú Művészeti Iskola
69 résztvevő | Budapest 07. ker. (Budapest)
4.73
810
GRASSALKOVICH ANTAL NÉMET NEMZETISÉGI ÉS KÉTNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA
68 résztvevő | Vecsés (Pest)
4.73
811
Fábry Zoltán Középiskolás Leánykollégium
53 résztvevő | Budapest 07. ker. (Budapest)
4.71
812
Bercsényi Miklós Általános Iskola
73 résztvevő | Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok)
4.7
813
Székesfehérvári SZC Vörösmarty Mihály Technikum és Szakképző Iskola
77 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
4.65
814
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium
52 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
4.64
815
Markazi Várvölgye Általános Iskola
62 résztvevő | Markaz (Heves)
4.63
816
Szadai Székely Bertalan Általános Iskola
71 résztvevő | Szada (Pest)
4.62
817
Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
61 résztvevő | Dunaharaszti (Pest)
4.62
818
Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola
55 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
4.61
819
Hódmezővásárhelyi SZC Corvin Mátyás Technikum és Szakképző Iskola
85 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
4.61
820
Lébényi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
84 résztvevő | Lébény (Győr-Moson-Sopron)
4.61
821
Zsámbéki Zichy Miklós Általános Iskola
61 résztvevő | Zsámbék (Pest)
4.58
822
Csuha Antal Baptista Általános Iskola, Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola
81 résztvevő | Nagyhalász (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
4.57
823
Ózdi SZC Surányi Endre Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
83 résztvevő | Kazincbarcika (Borsod-Abaúj-Zemplén)
4.56
824
Héhalmi Benedek Elek Általános Iskola
49 résztvevő | Héhalom (Nógrád)
4.54
825
Molnár Gábor Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
31 résztvevő | Ajka (Veszprém)
4.54
826
Somogyi József Általános Iskola
70 résztvevő | Ásványráró (Győr-Moson-Sopron)
4.51
827
Nádasdi Széchenyi István Általános Iskola
67 résztvevő | Nádasd (Vas)
4.5
828
Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium
61 résztvevő | Pécs (Baranya)
4.43
829
Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium
65 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
4.43
830
Egri Dobó István Gimnázium
78 résztvevő | Eger (Heves)
4.41
831
Budapest XVIII. Kerületi Bókay Árpád Általános Iskola
62 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
4.38
832
Gazdagrét - Törökugrató Általános Iskola
44 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
4.37
833
Újbudai Ádám Jenő Általános Iskola
55 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
4.34
834
Fóti Fáy András Általános Iskola
127 résztvevő | Fót (Pest)
4.33
835
Közép-magyarországi ASzC Varga Márton Kertészeti és Földmérési Technikum és Kollégium
84 résztvevő | Budapest (Budapest)
4.3
836
Váci Petőfi Sándor Általános Iskola
56 résztvevő | Vác (Pest)
4.25
837
Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola
79 résztvevő | Dömsöd (Pest)
4.25
838
Szent László Katolikus Általános Iskola
42 résztvevő | Mórahalom (Csongrád-Csanád)
4.25
839
Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
73 résztvevő | Eger (Heves)
4.24
840
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola
54 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
4.23
841
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
47 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
4.2
842
Miskolci Herman Ottó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
50 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
4.19
843
Salgótarjáni Madách Imre Gimnázium
64 résztvevő | Salgótarján (Nógrád)
4.19
844
KOSZISZ Szent István Gimnázium
83 résztvevő | Újfehértó (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
4.18
845
Bátaszéki Kanizsai Dorottya Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
42 résztvevő | Bátaszék (Tolna)
4.15
846
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
62 résztvevő | Szombathely (Vas)
4.15
847
Cházár András EGYMI Bárczi Gusztáv Tagintézménye
47 résztvevő | Szentendre (Pest)
4.13
848
Huszka Hermina Általános Iskola
47 résztvevő | Örkény (Pest)
4.09
849
Gelsei Weöres Sándor Általános Iskola
61 résztvevő | Gelse (Zala)
4.08
850
Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola
53 résztvevő | Halmaj (Borsod-Abaúj-Zemplén)
4.04
851
Lehel Vezér Gimnázium
64 résztvevő | Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok)
4.04
852
Újpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános Iskola
58 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
4.01
853
Péceli Integrált Oktatási Központ Általános Iskola és Gimnázium
113 résztvevő | Pécel (Pest)
4
854
Kolozsvár Utcai Általános Iskola
36 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
4
855
Kispesti Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium
36 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
3.97
856
Mezőcsáti Egressy Béni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
53 résztvevő | Mezőcsát (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.95
857
Csömöri Mátyás Király Általános Iskola
43 résztvevő | Csömör (Pest)
3.93
858
Hatos Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
58 résztvevő | Vép (Vas)
3.92
859
Gyulai Gaál Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
41 résztvevő | Abony (Pest)
3.92
860
Vilcsek Gyula Általános Iskola
39 résztvevő | Kismaros (Pest)
3.9
861
Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
54 résztvevő | Pákozd (Fejér)
3.9
862
Tápiósági Papp Károly Általános Iskola
56 résztvevő | Tápióság (Pest)
3.88
863
Piarista Gimnázium
54 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
3.87
864
Berettyóújfalui SZC Eötvös József Szakképző Iskola
50 résztvevő | Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar)
3.85
865
Mezőkovácsházi Hunyadi János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
75 résztvevő | Mezőkovácsháza (Békés)
3.84
866
Kimlei Nemzetiségi Általános Iskola
37 résztvevő | Kimle (Győr-Moson-Sopron)
3.83
867
Imre Sándor Általános Iskola
45 résztvevő | Szentlőrinckáta (Pest)
3.83
868
Vas Megyei SZC Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Technikum
65 résztvevő | Szombathely (Vas)
3.8
869
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Gárdonyi Géza Tagiskolája
46 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
3.79
870
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
51 résztvevő | Visegrád (Pest)
3.77
871
Debreceni Hatvani István Általános Iskola
40 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
3.77
872
Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
62 résztvevő | Balatonfűzfő (Veszprém)
3.71
873
Detki Petőfi Sándor Általános Iskola
67 résztvevő | Detk (Heves)
3.71
874
Tárnoki II. Rákóczi Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
48 résztvevő | Tárnok (Pest)
3.71
875
Isaszegi Damjanich János Általános Iskola
50 résztvevő | Isaszeg (Pest)
3.71
876
Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium
127 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
3.7
877
Sárszentmihályi Zichy Jenő Általános Iskola
43 résztvevő | Sárszentmihály (Fejér)
3.68
878
Zalaapáti Gábor Áron Általános Iskola
40 résztvevő | Zalaapáti (Zala)
3.66
879
Öttevényi Általános Iskola
48 résztvevő | Öttevény (Győr-Moson-Sopron)
3.66
880
Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola Arany János Általános Iskolája
44 résztvevő | Apaj (Pest)
3.66
881
Budapesti Montessori Általános Iskola és Gimnázium
71 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
3.66
882
Zsámbéki Premontrei Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium
55 résztvevő | Zsámbék (Pest)
3.63
883
Szent Ágota Általános Iskola
52 résztvevő | Sárszentágota (Fejér)
3.61
884
Pécsi Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
45 résztvevő | Pécs (Baranya)
3.6
885
Nagybajomi Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Kollégium
53 résztvevő | Nagybajom (Somogy)
3.58
886
Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda
51 résztvevő | Tótkomlós (Békés)
3.58
887
Szent Gellért Általános Iskola
43 résztvevő | Pázmánd (Fejér)
3.57
888
Gál Ferenc Egyetem Szarvasi Gyakorló Általános Iskola és Gyakorlóóvoda
46 résztvevő | Szarvas (Békés)
3.57
889
Bátai Hunyadi János Általános Iskola
63 résztvevő | Báta (Tolna)
3.57
890
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
55 résztvevő | Zsombó (Csongrád-Csanád)
3.56
891
Szent István Király Általános Iskola
36 résztvevő | Szentkirályszabadja (Veszprém)
3.56
892
Szent János Görögkatolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Technikum és Kollégium
68 résztvevő | Edelény (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.5
893
Gubányi Károly Általános Iskola
51 résztvevő | Pilis (Pest)
3.49
894
Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
49 résztvevő | Mezőtúr (Jász-Nagykun-Szolnok)
3.48
895
Mosoly Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
35 résztvevő | Balassagyarmat (Nógrád)
3.48
896
Veszprémi Deák Ferenc Általános Iskola
49 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
3.48
897
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola
43 résztvevő | Dunavarsány (Pest)
3.47
898
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája, Óvodája és Alapfokú Művészeti Iskolája
42 résztvevő | Pécs (Baranya)
3.46
899
Széchenyi Körúti Sportiskolai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
43 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
3.45
900
Hunyadi János Katolikus Általános Iskola és Óvoda
31 résztvevő | Békésszentandrás (Békés)
3.44
901
Szent Orsolya Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
46 résztvevő | Kevermes (Békés)
3.44
902
Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola
49 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
3.42
903
Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola
48 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
3.42
904
Révay György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
32 résztvevő | Tiszaföldvár (Jász-Nagykun-Szolnok)
3.4
905
Nagyszénási Czabán Samu Általános Iskola
42 résztvevő | Nagyszénás (Békés)
3.38
906
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Középiskolai Tagintézménye
55 résztvevő | Hajdúdorog (Hajdú-Bihar)
3.37
907
Diószegi Kis István Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
50 résztvevő | Berettyóújfalu (Hajdú-Bihar)
3.35
908
Talentum Református Tehetséggondozó Általános Iskola és Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
39 résztvevő | Göncruszka (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.35
909
Szegedi Alsóvárosi Általános Iskola
35 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
3.34
910
Kunhegyesi Általános Iskola
51 résztvevő | Kunhegyes (Jász-Nagykun-Szolnok)
3.34
911
Kernstok Károly általános iskola Bajóti Tagiskola
54 résztvevő | Bajót (Komárom-Esztergom)
3.33
912
Veszprémi SZC Táncsics Mihály Technikum
39 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
3.33
913
Szent Miklós Görögkatolikus Gimnázium és Kollégium
31 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
3.33
914
Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
38 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
3.33
915
Szent János Katolikus Általános Iskola
58 résztvevő | Dabas (Pest)
3.32
916
Nyírbátori Magyar - Angol Kéttannyelvű Általános Iskola
39 résztvevő | Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
3.3
917
Batthyány Lajos Általános Iskola
44 résztvevő | Jánosháza (Vas)
3.3
918
Esztergomi SZC Géza Fejedelem Technikum és Szakképző Iskola
53 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
3.28
919
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
70 résztvevő | Biharkeresztes (Hajdú-Bihar)
3.26
920
Székesfehérvári SZC Jáky József Technikum
45 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
3.25
921
Rátkai Német Nemzetiségi Általános Iskola
54 résztvevő | Rátka (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.22
922
Utassy József Általános Iskola
28 résztvevő | Tarnalelesz (Heves)
3.16
923
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Altalános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kadafalvi Általános Iskola
40 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
3.15
924
Nebuló Általános Iskola és Gimnázium
39 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.14
925
Miskolci Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
44 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.13
926
Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola
43 résztvevő | Baktalórántháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
3.13
927
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
48 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3.12
928
Kunfehértói Általános Iskola
52 résztvevő | Kunfehértó (Bács-Kiskun)
3.12
929
József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO Iskola)
42 résztvevő | Üröm (Pest)
3.08
930
Kisalföldi ASzC Vépi Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
67 résztvevő | Vép (Vas)
3.08
931
Zirci Reguly Antal Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola Villax Ferdinánd Tagiskolája
27 résztvevő | Olaszfalu (Veszprém)
3.06
932
Váli Vajda János Általános Iskola
30 résztvevő | Vál (Fejér)
3.05
933
Kerecsendi Magyary Károly Általános Iskola
47 résztvevő | Kerecsend (Heves)
3.05
934
Karolina Katolikus Általános Iskola Székesegyházi Kórusiskola és Alapfokú Művészeti Iskola
24 résztvevő | Vác (Pest)
3.03
935
Hódmezővásárhelyi SZC Szentesi Zsoldos Ferenc Technikum
61 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
3.03
936
Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakgimnázium
32 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
3
937
Heves Megyei SZC József Attila Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
68 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
3
938
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium
54 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
2.98
939
Formabontó Általános Iskola
38 résztvevő | Göd (Pest)
2.97
940
Fertőrákosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
36 résztvevő | Fertőrákos (Győr-Moson-Sopron)
2.96
941
Piarista Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
58 résztvevő | Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron)
2.95
942
Kaposvári SZC Nagyatádi Szakképző Iskola
67 résztvevő | Nagyatád (Somogy)
2.93
943
Veszprémi Rózsa Úti Általános Iskola
46 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
2.92
944
Szegedi Dózsa György Általános Iskola
43 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
2.92
945
Deák Úti Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
36 résztvevő | Sátoraljaújhely (Borsod-Abaúj-Zemplén)
2.91
946
Sylvester János Református Gimnázium és Technikum
42 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
2.91
947
Tószegi Általános Iskola Endre Király Tagintézménye
45 résztvevő | Tiszavárkony (Jász-Nagykun-Szolnok)
2.91
948
Zrínyi Miklós Általános Iskola
36 résztvevő | Murakeresztúr (Zala)
2.91
949
Kispesti Pannónia Általános Iskola
41 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
2.9
950
Vas Megyei SZC Rázsó Imre Technikum
65 résztvevő | Körmend (Vas)
2.87
951
Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
48 résztvevő | Beremend (Baranya)
2.86
952
Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda
43 résztvevő | Túrkeve (Jász-Nagykun-Szolnok)
2.85
953
Árpád Utcai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
50 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
2.84
954
Kastélydombi Általános Iskola
47 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
2.81
955
ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
27 résztvevő | Szombathely (Vas)
2.81
956
Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
29 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
2.8
957
Móri Táncsics Mihály Gimnázium
67 résztvevő | Mór (Fejér)
2.77
958
Deák Diák Ének-zenei Általános Iskola és Gimnázium
37 résztvevő | Budapest 08. ker. (Budapest)
2.75
959
Hévízi Illyés Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
29 résztvevő | Hévíz (Zala)
2.75
960
Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium
46 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
2.74
961
Debrecen-Bánki Református Általános Iskola
58 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
2.71
962
Győri SZC Hild József Építőipari Technikum
46 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
2.71
963
Barcsi Deák Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
46 résztvevő | Barcs (Somogy)
2.7
964
Gyarmati Dezső Sport Általános Iskola
36 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
2.67
965
Alföldi ASzC Kiss Ferenc Erdészeti Technikum
73 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
2.67
966
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda
47 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
2.67
967
Kolonics György Általános Iskola és Köznevelési Sportiskola
35 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
2.66
968
Pécsi Meszesi Általános Iskola
45 résztvevő | Pécs (Baranya)
2.64
969
Piliscsabai Jókai Mór Általános Iskola
34 résztvevő | Piliscsaba (Pest)
2.63
970
Dusnok-Fajsz Általános Iskola
26 résztvevő | Dusnok (Bács-Kiskun)
2.63
971
Szennai Fekete László Általános Iskola Kaposfői Tagintézménye
38 résztvevő | Kaposfő (Somogy)
2.62
972
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
47 résztvevő | Szentendre (Pest)
2.59
973
Budapest XXI. Kerületi Kazinczy Ferenc Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
23 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
2.59
974
Szekszárdi Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
26 résztvevő | Szekszárd (Tolna)
2.58
975
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola
30 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
2.49
976
Csolnoki Német Nemzetiségi Általános Iskola
32 résztvevő | Csolnok (Komárom-Esztergom)
2.49
977
Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
23 résztvevő | Ajka (Veszprém)
2.45
978
Malomvölgy Általános Iskola
17 résztvevő | Felsőörs (Veszprém)
2.44
979
Kecskeméti Katona József Gimnázium
37 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
2.43
980
Nagypeterdi Általános Iskola
49 résztvevő | Nagypeterd (Baranya)
2.43
981
Szent József Katolikus Általános Iskola és Óvoda
36 résztvevő | Kiskunhalas (Bács-Kiskun)
2.43
982
Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Asbóth Sándor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
61 résztvevő | Keszthely (Zala)
2.43
983
Tolna Megyei SZC Hunyadi Mátyás Vendéglátó és Turisztikai Technikum és Szakképző Iskola
30 résztvevő | Szekszárd (Tolna)
2.41
984
Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium
32 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
2.41
985
Szigetbecse-Makád Általános Iskola
31 résztvevő | Szigetbecse (Pest)
2.41
986
Arany János Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola
43 résztvevő | Csorna (Győr-Moson-Sopron)
2.39
987
Bajai SZC Jelky András Technikum és Szakképző Iskola
38 résztvevő | Baja (Bács-Kiskun)
2.39
988
Szalézi Szent Ferenc Gimnázium
30 résztvevő | Kazincbarcika (Borsod-Abaúj-Zemplén)
2.39
989
Kaposvári SZC Barcsi Szakképző Iskola
44 résztvevő | Barcs (Somogy)
2.37
990
Vénkerti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
32 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
2.36
991
Kiskunfélegyházi Móra Ferenc Gimnázium
30 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
2.35
992
Vésztői Református Egyházközség Kis Bálint Általános Iskolája
33 résztvevő | Vésztő (Békés)
2.33
993
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola
25 résztvevő | Budaörs (Pest)
2.33
994
Vasvári Általános Iskola
22 résztvevő | Vasvár (Vas)
2.29
995
Pestújhelyi Általános Iskola
21 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
2.27
996
Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola
20 résztvevő | Szombathely (Vas)
2.27
997
Budapest V. Kerületi Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
25 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
2.25
998
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája
35 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
2.24
999
Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Szakkollégium
51 résztvevő | Pannonhalma (Győr-Moson-Sopron)
2.21
1000
Harsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola
36 résztvevő | Harsány (Borsod-Abaúj-Zemplén)
2.2
1001
Somogy Megyei Duráczky József Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium
18 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
2.19
1002
Irinyi Károly Általános Iskola
50 résztvevő | Esztár (Hajdú-Bihar)
2.19
1003
Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola
31 résztvevő | Százhalombatta (Pest)
2.17
1004
Wesley János Gyógypedagógiai Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola
15 résztvevő | Orosháza (Békés)
2.16
1005
Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola
105 résztvevő | Mezőberény (Békés)
2.16
1006
Berkesdi Fekete István Általános Iskola
30 résztvevő | Berkesd (Baranya)
2.16
1007
Zöld Kakas Líceum Mentálhigiénés Szakgimnázium, Gimnázium és Általános Iskola
26 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
2.15
1008
VIK Vendéglátó, Turisztikai, Szépészeti Baptista Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium
35 résztvevő | Budapest (Budapest)
2.14
1009
Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola
44 résztvevő | Biatorbágy (Pest)
2.14
1010
Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola
28 résztvevő | Pécs (Baranya)
2.13
1011
Bajai SZC Bányai Júlia Technikum és Szakképző Iskola
41 résztvevő | Baja (Bács-Kiskun)
2.11
1012
Kardos István Általános Iskola és Gimnázium
16 résztvevő | Szigetszentmiklós (Pest)
2.1
1013
Leányvári Erdély Jenő Általános Iskola
56 résztvevő | Leányvár (Komárom-Esztergom)
2.09
1014
Berzsenyi Dániel Gimnázium
24 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
2.09
1015
Barcsi Vikár Béla Művészeti Iskola
44 résztvevő | Barcs (Somogy)
2.08
1016
Kossuth Lajos Református Általános Iskola Újcsanálos (029122 - 03 telephely)
24 résztvevő | Újcsalános (Borsod-Abaúj-Zemplén)
2.07
1017
Budapest III. Kerületi Kerék Általános Iskola és Gimnázium
18 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
2.07
1018
Móri Dr. Zimmermann Ágoston Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
19 résztvevő | Mór (Fejér)
2.06
1019
Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola
26 résztvevő | Pécs (Baranya)
2.06
1020
Budapesti Gépészeti SZC Arany János Technikum és Szakképző iskola
26 résztvevő | Budapest (Budapest)
2.06
1021
Cházár András Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola
22 résztvevő | Vác (Pest)
2.03
1022
Szili Szent István Általános Iskola
26 résztvevő | Szil (Győr-Moson-Sopron)
2.03
1023
Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola
32 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
2.02
1024
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
43 résztvevő | Bük (Vas)
2.01
1025
Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola
24 résztvevő | Vác (Pest)
2.01
1026
Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium
44 résztvevő | Mohács (Baranya)
2
1027
Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
49 résztvevő | Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
1.97
1028
Borzavár-Porvai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
33 résztvevő | Borzavár (Veszprém)
1.96
1029
Szegedi SZC Déri Miksa Műszaki Technikum
56 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
1.94
1030
Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola
19 résztvevő | Szombathely (Vas)
1.93
1031
Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
47 résztvevő | Szarvas (Békés)
1.93
1032
Kiskunhalasi Református Kollégium Központi Általános Iskola
29 résztvevő | Kiskunhalas (Bács-Kiskun)
1.9
1033
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája
22 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
1.9
1034
Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium
46 résztvevő | Balatonalmádi (Veszprém)
1.89
1035
Gércei Általános Iskola
28 résztvevő | Gérce (Vas)
1.88
1036
Szignum Kéttannyelvű Egyházi Általános Iskola
22 résztvevő | Makó (Csongrád-Csanád)
1.86
1037
Nyitra Utcai Általános Iskola
14 résztvevő | Szombathely (Vas)
1.85
1038
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
32 résztvevő | Hatvan (Heves)
1.85
1039
Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola
19 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
1.83
1040
Deák Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
17 résztvevő | Zalaszentgrót (Zala)
1.82
1041
Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola
42 résztvevő | Polgárdi (Fejér)
1.81
1042
Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
17 résztvevő | Tiszaszalka (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
1.8
1043
Avasi Gimnázium
49 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.79
1044
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola
24 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
1.78
1045
Göndöcs Benedek Katolikus Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
33 résztvevő | Gyula (Békés)
1.78
1046
Kisfaludy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
29 résztvevő | Környe (Komárom-Esztergom)
1.77
1047
Sugovica Sportiskolai Általános Iskola
22 résztvevő | Baja (Bács-Kiskun)
1.77
1048
Pantzer Gertrud Általános Iskola
18 résztvevő | Harka (Győr-Moson-Sopron)
1.76
1049
Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
24 résztvevő | Kőszeg (Vas)
1.76
1050
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
23 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
1.76
1051
Budapest XVIII. Kerületi Kondor Béla Általános Iskola
8 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
1.75
1052
Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium Verebi Telephelye
19 résztvevő | Vereb (Fejér)
1.74
1053
Zákányi Zrínyi Miklós Általános Iskola
35 résztvevő | Zákány (Somogy)
1.74
1054
Vasadi Általános Iskola
30 résztvevő | Vasad (Pest)
1.73
1055
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium
20 résztvevő | Budapest 01. ker. (Budapest)
1.73
1056
Kálvin Téri Református Általános Iskola
28 résztvevő | Veresegyház (Pest)
1.72
1057
Nyírbátori Éltes Mátyás Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
22 résztvevő | Nyírbátor (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
1.72
1058
Budapest XXI. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
15 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
1.71
1059
Gádor Általános Iskola
24 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
1.7
1060
Lorántffy Zsuzsanna Református Általános Iskola
25 résztvevő | Tiszakeszi (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.7
1061
Szászbereki Kolping Katolikus Általános Iskola
25 résztvevő | Szászberek (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.68
1062
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
20 résztvevő | Komárom (Komárom-Esztergom)
1.68
1063
Szabadkígyósi Általános Iskola
23 résztvevő | Szabadkígyós (Békés)
1.68
1064
Gyulai Dürer Albert Általános Iskola
23 résztvevő | Gyula (Békés)
1.66
1065
Budapesti Gazdasági SZC Keleti Károly Közgazdasági Technikum
15 résztvevő | Budapest (Budapest)
1.66
1066
Vas Megyei SZC Nádasdy Tamás Technikum és Kollégium
31 résztvevő | Csepreg (Vas)
1.65
1067
Zalaegerszegi Dózsa György Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
24 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
1.65
1068
Felsőpakonyi Herman Ottó Általános Iskola
25 résztvevő | Felsőpakony (Pest)
1.65
1069
Karcagi SZC Ványai Ambrus Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
46 résztvevő | Túrkeve (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.65
1070
Kandó Téri Általános Iskola
16 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
1.64
1071
Új Út Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
12 résztvevő | Tata (Komárom-Esztergom)
1.64
1072
Érted Vagyunk Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
24 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
1.61
1073
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
23 résztvevő | Mezőfalva (Fejér)
1.6
1074
Szent Péter Görögkatolikus Általános Iskola
23 résztvevő | Múcsony (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.58
1075
Lackner Kristóf Általános Iskola
17 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
1.58
1076
Esztergály Mihály Általános Iskola
17 résztvevő | Csomád (Pest)
1.57
1077
Vas Megyei SZC Puskás Tivadar Szakképző Iskola és Kollégium
19 résztvevő | Szombathely (Vas)
1.57
1078
Kovács Mihály Általános Iskola
14 résztvevő | Abádszalók (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.54
1079
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola
15 résztvevő | Békés (Békés)
1.54
1080
Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája
19 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
1.53
1081
Budapest XIV. Kerületi Németh Imre Általános Iskola
24 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
1.53
1082
Gyöngyössolymosi Nagy Gyula Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
21 résztvevő | Gyöngyössolymos (Heves)
1.53
1083
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola
22 résztvevő | Pilisvörösvár (Pest)
1.52
1084
Vári Emil Általános Iskola
22 résztvevő | Kisvárda (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
1.52
1085
Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola
30 résztvevő | Pusztavám (Fejér)
1.51
1086
Szentendrei Református Gimnázium
14 résztvevő | Szentendre (Pest)
1.51
1087
Székesfehérvári SZC Árpád Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
18 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
1.51
1088
Ajkai Bródy Imre Gimnázium
21 résztvevő | Ajka (Veszprém)
1.5
1089
Pentelei Mentálhigiénés Általános Iskola, Szakképző Iskola, Szakiskola és Gimnázium
21 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
1.5
1090
Festetics Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
18 résztvevő | Böhönye (Somogy)
1.49
1091
Atilla Király Gimnázium és Általános Iskola
19 résztvevő | Aba (Fejér)
1.48
1092
Szegedi Fekete István Általános Iskola
15 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
1.48
1093
Kispesti Bolyai János Általános Iskola
11 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
1.48
1094
Nagyatádi Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
23 résztvevő | Nagyatád (Somogy)
1.48
1095
Érdi Gárdonyi Géza Általános Iskola és Gimnázium
23 résztvevő | Érd (Pest)
1.45
1096
Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg
18 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
1.44
1097
Bükki Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
28 résztvevő | Bükkszentkereszt (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.44
1098
Kőszegi Béri Balog Ádám Általános Iskola
17 résztvevő | Kőszeg (Vas)
1.42
1099
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
30 résztvevő | Pécs (Baranya)
1.42
1100
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
36 résztvevő | Békés (Békés)
1.42
1101
Szentlőrinci Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
15 résztvevő | Szentlőrinc (Baranya)
1.41
1102
Szent Anna Görögkatolikus Gimnázium és Technikum
20 résztvevő | Budapest (Budapest)
1.41
1103
Budapesti Ward Mária Általános Iskola, Gimnázium és Zeneművészeti Szakgimnázium
12 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
1.41
1104
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium
20 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
1.4
1105
Alsójászsági Petőfi Sándor Általános Iskola
20 résztvevő | Jánoshida (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.4
1106
Alföldi ASzC Bethlen Gábor Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
18 résztvevő | Gyomaendrőd (Békés)
1.4
1107
Ócsai Bolyai János Gimnázium
31 résztvevő | Ócsa (Pest)
1.39
1108
Kisalföldi ASzC Dr. Entz Ferenc Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
24 résztvevő | Velence (Fejér)
1.39
1109
Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium
18 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
1.38
1110
Budapesti Műszaki SZC Bláthy Ottó Titusz Informatikai Technikum
25 résztvevő | Budapest (Budapest)
1.37
1111
Bükkaranyosi Általános Iskola
23 résztvevő | Bükkaranyos (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.37
1112
Jászapáti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
22 résztvevő | Jászapáti (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.37
1113
Krisztus Király Római Katolikus Általános Iskola
19 résztvevő | Dunakeszi (Pest)
1.34
1114
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
25 résztvevő | Szerencs (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.34
1115
Zimándy Ignác Általános Iskola
20 résztvevő | Törökbálint (Pest)
1.33
1116
Heves Megyei SZC Március 15. Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
28 résztvevő | Lőrinci (Heves)
1.32
1117
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium
21 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
1.32
1118
Győri Arany János Angol-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
14 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
1.32
1119
Szákszendi Öveges József Általános Iskola
7 résztvevő | Szákszend (Komárom-Esztergom)
1.32
1120
Kunhegyesi Református Általános Iskola, Óvoda és Családi Bölcsőde Hálózat
12 résztvevő | Kunhegyes (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.31
1121
Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
14 résztvevő | Budapest 08. ker. (Budapest)
1.31
1122
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
17 résztvevő | Nyáregyháza (Pest)
1.29
1123
Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola
11 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
1.28
1124
Budapesti Gazdasági SZC Varga István Közgazdasági Technikum
13 résztvevő | Budapest (Budapest)
1.27
1125
Szegedi SZC Krúdy Gyula Szakképző Iskola
17 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
1.26
1126
Tatabányai SZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Technikum és Szakképző Iskola
18 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
1.25
1127
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
14 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
1.25
1128
Budapesti Komplex SZC Gundel Károly Vendéglátó és Turisztikai Technikum
12 résztvevő | Budapest (Budapest)
1.25
1129
Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium, Szolnoki Honvéd Kollégiuma
12 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.24
1130
Széchényi Ferenc Általános Iskola
28 résztvevő | Fertőszéplak (Győr-Moson-Sopron)
1.23
1131
Balmazújvárosi Általános Iskola
20 résztvevő | Balmazújváros (Hajdú-Bihar)
1.22
1132
Csillagfürt Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
17 résztvevő | Ózd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.21
1133
Beledi Általános Iskola
26 résztvevő | Beled (Győr-Moson-Sopron)
1.21
1134
Borsfai Fekete István Általános Iskola
16 résztvevő | Borsfa (Zala)
1.2
1135
Ostffyasszonyfai Petőfi Sándor Általános Iskola
15 résztvevő | Ostffyasszonyfa (Vas)
1.19
1136
Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona
15 résztvevő | Sárospatak (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.18
1137
Szent Margit Gimnázium
17 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
1.18
1138
Komárom-Esztergom Megyei Gyermekvédelmi Központ és Általános Iskola
13 résztvevő | Oroszlány (Komárom-Esztergom)
1.18
1139
Látrányi Fekete István Általános Iskola
12 résztvevő | Látrány (Somogy)
1.17
1140
Eleki Román Általános Iskola
20 résztvevő | Elek (Békés)
1.17
1141
Epreskerti Általános Iskola
16 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
1.17
1142
Szent Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda
21 résztvevő | Szany (Győr-Moson-Sopron)
1.16
1143
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Háromkirályok Óvoda
20 résztvevő | Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.16
1144
Galgahévízi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
17 résztvevő | Galgahévíz (Pest)
1.15
1145
Vas Megyei SZC Sárvári Tinódi Gimnázium
26 résztvevő | Sárvár (Vas)
1.14
1146
Ágfalvi Váci Mihály Általános Iskola
23 résztvevő | Ágfalva (Győr-Moson-Sopron)
1.14
1147
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
18 résztvevő | Pécsvárad (Baranya)
1.12
1148
Mátészalkai Móra Ferenc Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
8 résztvevő | Mátészalka (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
1.12
1149
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és AMI Vámosszabadi Tagiskolája
17 résztvevő | Vámosszabadi (Győr-Moson-Sopron)
1.12
1150
Budapest XXIII. Kerületi Páneurópa Általános Iskola
14 résztvevő | Budapest 23. ker. (Budapest)
1.11
1151
Csillaghegyi Általános Iskola
12 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
1.11
1152
Battonyai Két Tanítási Nyelvű Szerb Általános Iskola és Óvoda
26 résztvevő | Battonya (Békés)
1.11
1153
Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola
16 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
1.11
1154
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
22 résztvevő | Szilvásvárad (Heves)
1.11
1155
Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kinizsi Lakótelepi Tagiskolája
14 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
1.11
1156
Móri Radnóti Miklós Általános Iskola
12 résztvevő | Mór (Fejér)
1.1
1157
Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
22 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
1.1
1158
Bocskai István Református Oktatási Központ Beleznay János Tagintézménye
11 résztvevő | Bugyi (Pest)
1.1
1159
Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola
17 résztvevő | Budapest (Budapest)
1.1
1160
Nagykun Baptista Oktatási Központ Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
28 résztvevő | Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok)
1.1
1161
Majosházi Református Általános Iskola
9 résztvevő | Majosháza (Pest)
1.09
1162
Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola
26 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
1.09
1163
Gárdonyi Géza Általános Iskola
11 résztvevő | Gárdony (Fejér)
1.09
1164
Erdőteleki Mikszáth Kálmán Általános Iskola Tarnazsadányi Tagiskolája
25 résztvevő | Tarnazsadány (Heves)
1.09
1165
Tatay Sándor Általános Iskola
9 résztvevő | Badacsonytomaj (Veszprém)
1.08
1166
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola
13 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
1.08
1167
Ányos Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
8 résztvevő | Nagyesztergár (Veszprém)
1.08
1168
Veszprémi SZC Ipari Technikum
15 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
1.07
1169
Közép-budai Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
13 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
1.06
1170
Devecseri Gárdonyi Géza Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
16 résztvevő | Devecser (Veszprém)
1.06
1171
Budapest XVII. Kerületi Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola
5 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
1.05
1172
Tág Világ Általános Iskola
10 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
1.05
1173
Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola
10 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
1.04
1174
Tatabányai SZC Bánki Donát-Péch Antal Technikum
9 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
1.03
1175
Nyitott Világ Fejlesztő Iskola
7 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
1.03
1176
Alföldi ASzC Bartha János Kertészeti Technikum és Szakképző Iskola
13 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
1.03
1177
Launai Miklós Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Művészeti Szakgimnázium
17 résztvevő | Neszmély (Komárom-Esztergom)
1.02
1178
Budafoki Herman Ottó Általános Iskola
11 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
1.02
1179
Balatonszabadi Kincskereső Általános Iskola
10 résztvevő | Balatonszabadi (Somogy)
1.02
1180
Kertvárosi Általános Iskola
16 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
1.02
1181
Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
20 résztvevő | Ebes (Hajdú-Bihar)
1.02
1182
Mocsáry Antal Általános Iskola
11 résztvevő | Karancslapujtő (Nógrád)
1.01
1183
Kvassay Jenő Általános Iskola
17 résztvevő | Őrbottyán (Pest)
1.01
1184
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája
19 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
1.01
1185
Horváth Mihály Gimnázium
21 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
1.01
1186
Bocskai István Református Általános Iskola
18 résztvevő | Papkeszi (Veszprém)
1.01
1187
Adonyi Szent István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
10 résztvevő | Adony (Fejér)
1.01
1188
Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola
20 résztvevő | Pécs (Baranya)
1
1189
Debreceni SZC Vegyipari Technikum
9 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
1
1190
Boldogi Berecz Antal Általános Iskola
19 résztvevő | Boldog (Heves)
0.98
1191
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
13 résztvevő | Mány (Fejér)
0.98
1192
Salgótarjáni Általános Iskola és Kollégium
18 résztvevő | Salgótarján (Nógrád)
0.96
1193
Nagyvázsonyi Kinizsi Pál Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
22 résztvevő | Nagyvázsony (Veszprém)
0.95
1194
Laky Demeter Premontrei Általános Iskola
12 résztvevő | Rezi (Zala)
0.95
1195
Gedói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
14 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.94
1196
Dunaföldvári Beszédes József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
9 résztvevő | Dunaföldvár (Tolna)
0.93
1197
Baranya Megyei SZC Simonyi Károly Technikum és Szakképző Iskola
10 résztvevő | Pécs (Baranya)
0.93
1198
Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola
26 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
0.92
1199
Szabadság Sugárúti Általános Iskola
16 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
0.92
1200
Székesfehérvári István Király Általános Iskola
16 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.92
1201
Soproni SZC Vendéglátó, Kereskedelmi Technikum és Kollégium
23 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
0.91
1202
Gyáli Bartók Béla Általános Iskola
16 résztvevő | Gyál (Pest)
0.91
1203
Doborjáni Ferenc Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium
7 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
0.9
1204
Szent László Általános Művelődési Központ
11 résztvevő | Baja (Bács-Kiskun)
0.9
1205
Nagykállói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
21 résztvevő | Nagykálló (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.89
1206
Jaschik Álmos Művészeti Szakgimnázium és Technikum
12 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
0.89
1207
Mályi Móra Ferenc Általános Iskola
12 résztvevő | Mályi (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.87
1208
Rózsadombi Általános Iskola
10 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
0.87
1209
Kárpáti János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
14 résztvevő | Gyenesdiás (Zala)
0.86
1210
Déli ASzC Sellyei Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
27 résztvevő | Sellye (Baranya)
0.86
1211
Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola
17 résztvevő | Tiszaföldvár (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.86
1212
Budapesti Gépészeti SZC Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Technikum
17 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.85
1213
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola
17 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.85
1214
Pécsi Kovács Béla Általános Iskola
7 résztvevő | Pécs (Baranya)
0.85
1215
Lesence Völgye Általános Iskola
16 résztvevő | Lesencetomaj (Veszprém)
0.85
1216
Székesfehérvári SZC Deák Ferenc Technikum és Szakképző Iskola
12 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.84
1217
Borostyán Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
16 résztvevő | Kunfehértó (Bács-Kiskun)
0.84
1218
Lisznyai Utcai Általános Iskola
11 résztvevő | Budapest 01. ker. (Budapest)
0.83
1219
Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola
11 résztvevő | Pásztó (Nógrád)
0.83
1220
Szorgalmatosi Deák Ferenc Református Általános Iskola
17 résztvevő | Szorgalmatos (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.82
1221
Babos József Térségi Általános Iskola
12 résztvevő | Fertőd (Győr-Moson-Sopron)
0.82
1222
Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium és Kollégium
22 résztvevő | Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron)
0.81
1223
Király Iván Általános Iskola
14 résztvevő | Farád (Győr-Moson-Sopron)
0.81
1224
Pólya György Általános Iskola
21 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
0.81
1225
Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium
15 résztvevő | Bácsalmás (Bács-Kiskun)
0.81
1226
Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
8 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
0.81
1227
Karolina Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
11 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.8
1228
Pándi Általános Iskola
10 résztvevő | Pánd (Pest)
0.8
1229
Oroszlányi József Attila Általános Iskola
15 résztvevő | Oroszlány (Komárom-Esztergom)
0.8
1230
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
9 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.8
1231
Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola
15 résztvevő | Jászszentlászló (Bács-Kiskun)
0.79
1232
Sajószögedi Kölcsey Ferenc Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
12 résztvevő | Sajószöged (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.79
1233
Ménes-völgyi Tudásvető Alapítványi Általános Iskola
11 résztvevő | Szögliget (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.79
1234
Mátészalkai SZC Gépészeti Technikum és Kollégium
7 résztvevő | Mátészalka (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.79
1235
Vas Megyei SZC Gépipari és Informatikai Technikum
11 résztvevő | Szombathely (Vas)
0.78
1236
Hunyadi János Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola
8 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
0.78
1237
Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Szakiskolája, Készségfejlesztő Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Kollégiuma és Gyermekotthona
6 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
0.77
1238
Cibakházi Damjanich János Általános Iskola
7 résztvevő | Cibakháza (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.76
1239
Károlyi Bernát Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
17 résztvevő | Almáskamarás (Békés)
0.76
1240
Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola
12 résztvevő | Erdőkertes (Pest)
0.76
1241
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
10 résztvevő | Baja (Bács-Kiskun)
0.76
1242
Budapest XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola
5 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
0.76
1243
Darus Utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola
8 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
0.75
1244
Bucsai II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
13 résztvevő | Bucsa (Békés)
0.75
1245
Kempelen Farkas Gimnázium
8 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
0.75
1246
Miskolci SZC Szemere Bertalan Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
18 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.74
1247
Abonyi Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda és Általános Iskola
8 résztvevő | Abony (Pest)
0.74
1248
Kecskédi Német Nemzetiségi Általános Iskola
6 résztvevő | Kecskéd (Komárom-Esztergom)
0.74
1249
Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Technikum, Kollégium
12 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
0.74
1250
Ibrányi Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
17 résztvevő | Ibrány (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.73
1251
Északi ASzC Mátra Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
14 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
0.73
1252
Soproni SZC Hunyadi János Technikum
15 résztvevő | Csorna (Győr-Moson-Sopron)
0.73
1253
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
13 résztvevő | Dunakeszi (Pest)
0.73
1254
Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
9 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
0.73
1255
Ecsédi Richter Gedeon Általános Iskola
14 résztvevő | Ecséd (Heves)
0.72
1256
Tápióbicskei Földváry Károly Általános Iskola
19 résztvevő | Tápióbicske (Pest)
0.71
1257
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium
9 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
0.71
1258
Előszállási Árpád Fejedelem Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7 résztvevő | Előszállás (Fejér)
0.71
1259
Tahitótfalui Pollack Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6 résztvevő | Tahitótfalu (Pest)
0.7
1260
Hugonnai Vilma Általános Iskola
8 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
0.69
1261
Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum
8 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
0.69
1262
Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola
11 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.68
1263
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
7 résztvevő | Eger (Heves)
0.68
1264
Orczy Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda
19 résztvevő | Fegyvernek (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.67
1265
Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium
12 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
0.67
1266
Jedlik Ányos Gimnázium
13 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
0.66
1267
Péter András Gimnázium és Kollégium
12 résztvevő | Szeghalom (Békés)
0.66
1268
Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium
4 résztvevő | Tiszaföldvár (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.64
1269
Boldogkőváraljai Körzeti Általános Iskola
6 résztvevő | Boldogkőváralja (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.64
1270
Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola
10 résztvevő | Vecsés (Pest)
0.63
1271
Kunszt József Katolikus Általános Iskola
9 résztvevő | Akasztó (Bács-Kiskun)
0.63
1272
Gyáli Zrínyi Miklós Általános Iskola
11 résztvevő | Gyál (Pest)
0.63
1273
Tatabányai SZC Mikes Kelemen Technikum és Szakgimnázium
6 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
0.62
1274
Szőnyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 résztvevő | Zebegény (Pest)
0.62
1275
Ceglédi SZC Szterényi József Technikum és Szakképző Iskola
20 résztvevő | Monor (Pest)
0.62
1276
Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7 résztvevő | Herceghalom (Pest)
0.62
1277
Balatonvilágosi Mészöly Géza Általános Iskola
2 résztvevő | Balatonvilágos (Somogy)
0.61
1278
Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium
9 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
0.61
1279
Németh László Gimnázium
5 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.6
1280
Jálics Ernő Általános Iskola és Kollégium
20 résztvevő | Kadarkút (Somogy)
0.6
1281
Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola
3 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
0.6
1282
Valkói Móra Ferenc Általános Iskola
14 résztvevő | Valkó (Pest)
0.6
1283
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
7 résztvevő | Budapest 06. ker. (Budapest)
0.6
1284
Szihalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
10 résztvevő | Szihalom (Heves)
0.6
1285
Dunaföldvári Magyar László Gimnázium
11 résztvevő | Dunaföldvár (Tolna)
0.6
1286
Salkaházi Sára Katolikus Általános Iskola, Szakképző Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola
4 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
0.59
1287
Károlyi Gáspár Általános Iskola
8 résztvevő | Gönc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.59
1288
Debreceni Ady Endre Gimnázium
6 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.59
1289
Budapest IX. Kerületi Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
5 résztvevő | Budapest 09. ker. (Budapest)
0.59
1290
Székesfehérvári Hermann László Zeneművészeti Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
9 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.59
1291
Hódmezővásárhelyi Szent István Általános Iskola
6 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
0.58
1292
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola
10 résztvevő | Budapest 16. ker. (Budapest)
0.58
1293
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
5 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.57
1294
Székesfehérvári Kossuth Lajos Általános Iskola
4 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.57
1295
Hajdúdorogi Móra Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
12 résztvevő | Hajdúdorog (Hajdú-Bihar)
0.57
1296
Abasári Aba Sámuel Általános Iskola
10 résztvevő | Abasár (Heves)
0.57
1297
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
10 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
0.56
1298
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6 résztvevő | Bonyhád (Tolna)
0.56
1299
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
6 résztvevő | Hatvan (Heves)
0.56
1300
Budapesti Műszaki SZC Than Károly Ökoiskola és Technikum
6 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.56
1301
Eszterlánc Montessori Általános Iskola
6 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
0.55
1302
Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium
13 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
0.55
1303
Györgyi Dénes Általános Iskola
5 résztvevő | Balatonalmádi (Veszprém)
0.55
1304
Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
5 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.55
1305
Jászapáti Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium
8 résztvevő | Jászapáti (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.55
1306
Csopaki Református Általános Iskola
11 résztvevő | Csopak (Veszprém)
0.54
1307
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium
4 résztvevő | Budapest 01. ker. (Budapest)
0.54
1308
Arany János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
11 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.54
1309
Székesfehérvári SZC Vajda János Technikum
14 résztvevő | Bicske (Fejér)
0.54
1310
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium
3 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
0.54
1311
Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
13 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.53
1312
Vaszary János Általános Iskola
5 résztvevő | Tata (Komárom-Esztergom)
0.53
1313
Ajkai Eötvös Loránd - Kossuth Lajos Általános Iskola
25 résztvevő | Ajka (Veszprém)
0.53
1314
Sajókazai Balassi Bálint Általános Iskola
3 résztvevő | Sajókaza (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.52
1315
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
17 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.52
1316
Győri SZC Kossuth Lajos Technikum és Kollégium
6 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
0.52
1317
Székely József Református Általános Iskola
11 résztvevő | Szentmártonkáta (Pest)
0.52
1318
Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
13 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
0.52
1319
Nagytarcsai Blaskovits Oszkár Általános Iskola
12 résztvevő | Nagytarcsa (Pest)
0.52
1320
Budafoki Kossuth Lajos Magyar - Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
5 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
0.51
1321
Szegedi Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
11 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.51
1322
Palonai Magyar Bálint Általános Iskola
14 résztvevő | Fonyód (Somogy)
0.5
1323
Szent Margit Katolikus Általános Iskola
2 résztvevő | Kunadacs (Bács-Kiskun)
0.5
1324
Érdi SZC Csonka János Műszaki Technikum
15 résztvevő | Szigetszentmiklós (Pest)
0.5
1325
KOSZISZ Királyfalvi Miklós Katolikus Általános Iskola és Óvoda
7 résztvevő | Pócspetri (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.49
1326
Esztergomi Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola
4 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
0.49
1327
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
8 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
0.49
1328
Tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium és Kollégium
11 résztvevő | Tiszaújváros (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.48
1329
Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola
5 résztvevő | Budapest 18. ker. (Budapest)
0.48
1330
Reményik Sándor Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
13 résztvevő | Lovasberény (Fejér)
0.47
1331
Kocséri Általános Művelődési Központ
11 résztvevő | Kocsér (Pest)
0.47
1332
Budapest XIII. Kerületi Csata Utcai Általános Iskola
6 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.46
1333
Tolna Megyei SZC I. István Szakképző Iskola
17 résztvevő | Paks (Tolna)
0.46
1334
Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola
6 résztvevő | Dunakeszi (Pest)
0.45
1335
Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola
17 résztvevő | Nagykanizsa (Zala)
0.45
1336
Szabó István Általános Iskola
4 résztvevő | Cserszegtomaj (Zala)
0.45
1337
Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium
10 résztvevő | Pásztó (Nógrád)
0.45
1338
Budapesti Gépészeti SZC Csonka János Technikum és Szakképző Iskola
6 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.45
1339
Gyermekház Iskola
6 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.45
1340
Kispesti Eötvös József Általános Iskola
6 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
0.44
1341
Egri Lenkey János Általános Iskola
5 résztvevő | Eger (Heves)
0.44
1342
Péczeli József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
11 résztvevő | Putnok (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.44
1343
Esztergomi Babits Mihály Általános Iskola
7 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
0.43
1344
Berettyóújfalui SZC Csiha Győző Technikum és Szakképző Iskola
9 résztvevő | Hajdúnánás (Hajdú-Bihar)
0.43
1345
Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
6 résztvevő | Lábatlan (Komárom-Esztergom)
0.43
1346
Miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium
3 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.42
1347
Pasaréti Szabó Lőrinc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
7 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
0.42
1348
Miskolci SZC Bláthy Ottó Villamosipari Technikum
10 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.42
1349
Nyergesújfalui Kernstok Károly Általános Iskola
5 résztvevő | Nyergesújfalu (Komárom-Esztergom)
0.42
1350
Közép-magyarországi ASZC Bercsényi Miklós Élelmiszeripari-Környezetvédelmi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
7 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.42
1351
Szegedi Bonifert Domonkos Általános Iskola
2 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.42
1352
Szent József Katolikus Elektronikai Technikum, Gimnázium és Kollégium
2 résztvevő | Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.4
1353
Budapest XIII. Kerületi Ének-zenei és Testnevelési Általános Iskola
7 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.4
1354
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
5 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
0.4
1355
Székesfehérvári II. Rákóczi Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
6 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.39
1356
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium
10 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
0.39
1357
Tessedik Sámuel Általános Iskola
6 résztvevő | Albertirsa (Pest)
0.39
1358
Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola
11 résztvevő | Tapolca (Veszprém)
0.39
1359
Algyői Fehér Ignác Általános Iskola
6 résztvevő | Algyő (Csongrád-Csanád)
0.39
1360
Miskolci SZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum
4 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.39
1361
Vácszentlászlói Szent László Általános Iskola
4 résztvevő | Vácszentlászló (Pest)
0.39
1362
Pápai Petőfi Sándor Gimnázium
2 résztvevő | Pápa (Veszprém)
0.39
1363
Magyarok Nagyasszonya Római Katolikus Általános Iskola
2 résztvevő | Albertirsa (Pest)
0.39
1364
Villányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
14 résztvevő | Villány (Baranya)
0.39
1365
Kratochvil Károly Honvéd Középiskola és Kollégium
8 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.38
1366
Göőz József Általános Iskola
8 résztvevő | Aszaló (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.38
1367
Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium
2 résztvevő | Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.38
1368
Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda
3 résztvevő | Gödöllő (Pest)
0.38
1369
Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
1 résztvevő | Felsővadász (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.38
1370
Budapest II. Kerületi Pitypang Utcai Általános Iskola
3 résztvevő | Budapest 02. ker. (Budapest)
0.38
1371
Szatmárcsekei Kölcsey Ferenc Általános Iskola
9 résztvevő | Szatmárcseke (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.38
1372
Rákoscsabai Jókai Mór Református Általános Iskola
2 résztvevő | Budapest 17. ker. (Budapest)
0.38
1373
Miskolci Petőfi Sándor Általános Iskola
5 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.38
1374
Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
3 résztvevő | Paks (Tolna)
0.37
1375
Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
9 résztvevő | Pilisborosjenő (Pest)
0.37
1376
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
8 résztvevő | Gyula (Békés)
0.37
1377
Epona Spanyol Lovas Szakképző Iskola Technikum és Kollégium
3 résztvevő | Szár (Fejér)
0.37
1378
Budapesti Gazdasági SZC Dobos C. József Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola
6 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.37
1379
Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
6 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.37
1380
Nyirádi Erzsébet Királyné Általános Iskola
4 résztvevő | Nyirád (Veszprém)
0.37
1381
Zalaegerszegi Petőfi Sándor Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
6 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
0.36
1382
Computer School Szakképző Iskola és Technikum
3 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.36
1383
Dr. Illyés Sándor Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
6 résztvevő | Békés (Békés)
0.36
1384
Celldömölki Berzsenyi Dániel Gimnázium
1 résztvevő | Celldömölk (Vas)
0.36
1385
Győri Kovács Margit Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Iparművészeti Szakgimnázium
4 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
0.35
1386
Vásárosdombói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4 résztvevő | Vásárosdombó (Baranya)
0.35
1387
Táti III. Béla Általános Iskola
7 résztvevő | Tát (Komárom-Esztergom)
0.35
1388
Nagyrédei Szent Imre Általános Iskola
5 résztvevő | Nagyréde (Heves)
0.35
1389
Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda
8 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
0.35
1390
Szekszárdi Baka István Általános Iskola
3 résztvevő | Szekszárd (Tolna)
0.35
1391
Kiskunfélegyházi Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
4 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
0.35
1392
Nemesvámosi Petőfi Sándor Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
8 résztvevő | Nemesvámos (Veszprém)
0.35
1393
Kecskeméti Református Általános Iskola
5 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
0.34
1394
Kondorosi Petőfi István Általános Iskola és Kollégium
9 résztvevő | Kondoros (Békés)
0.33
1395
Kókai Kossuth Lajos Általános Iskola
6 résztvevő | Kóka (Pest)
0.33
1396
Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola
3 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
0.33
1397
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
3 résztvevő | Cegléd (Pest)
0.33
1398
Somssich Imre Általános Iskola
5 résztvevő | Hetes (Somogy)
0.32
1399
Budapest XX. Kerületi Hajós Alfréd Általános Iskola
6 résztvevő | Budapest 20. ker. (Budapest)
0.32
1400
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
5 résztvevő | Szigetszentmiklós (Pest)
0.32
1401
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola
4 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
0.32
1402
Bénye-Káva Általános Iskola
6 résztvevő | Bénye (Pest)
0.31
1403
Szent II. János Pál Katolikus Általános Iskola
3 résztvevő | Köröm (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.31
1404
Szegedi Tömörkény István Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum
5 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.31
1405
Budapest XIII. Kerületi Gárdonyi Géza Általános Iskola
6 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.31
1406
Székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskola
5 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.31
1407
Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
4 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
0.31
1408
Éltes Mátyás Általános Iskola és Kollégium Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
3 résztvevő | Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
0.3
1409
Medgyessy Ferenc Gimnázium, Művészeti Szakgimnázium és Technikum
8 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.3
1410
Tasner Antal Általános Iskola
1 résztvevő | Öskü (Veszprém)
0.3
1411
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola
5 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
0.3
1412
Váci SZC Petzelt József Technikum és Szakképző Iskola
3 résztvevő | Szentendre (Pest)
0.3
1413
Jármi-Papos-Őr Általános Iskola
9 résztvevő | Jármi (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.3
1414
Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Technikum
3 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.3
1415
APÁTISTVÁNFALVI KÉTTANNYELVŰ ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA
4 résztvevő | Apátistvánfalva (Vas)
0.3
1416
Kaposvári SZC Jálics Ernő Szakképző Iskola és Szakiskola
4 résztvevő | Kadarkút (Somogy)
0.29
1417
Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
8 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.29
1418
Gothard Jenő Általános Iskola
3 résztvevő | Szombathely (Vas)
0.29
1419
Jászsági Apponyi Albert Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7 résztvevő | Jászberény (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.29
1420
Kisalföldi ASzC Szombathelyi Élelmiszeripari és Földmérési Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
1 résztvevő | Szombathely (Vas)
0.29
1421
Váci SZC I. Géza Király Közgazdasági Technikum
3 résztvevő | Vác (Pest)
0.29
1422
Győri SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Technikum és Kollégium
3 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
0.29
1423
Écsi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4 résztvevő | Écs (Győr-Moson-Sopron)
0.29
1424
Gyermekliget Alternatív Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
5 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
0.28
1425
Bokodi Móra Ferenc Általános Iskola
2 résztvevő | Bokod (Komárom-Esztergom)
0.28
1426
Budapest XIII. Kerületi Vizafogó Általános Iskola
5 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.28
1427
Nyírparasznyai Általános Iskola
7 résztvevő | Nyírparasznya (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.28
1428
Váci SZC Madách Imre Technikum és Szakképző Iskola
2 résztvevő | Gödöllő (Pest)
0.28
1429
Ugodi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Ugod (Veszprém)
0.28
1430
Bölcskei Kegyes József Általános Iskola
3 résztvevő | Bölcske (Tolna)
0.27
1431
Tabi Takáts Gyula Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Tab (Somogy)
0.27
1432
Szentmártonkátai Arany János Általános Iskola
2 résztvevő | Szentmártonkáta (Pest)
0.27
1433
Hevesi Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 résztvevő | Heves (Heves)
0.27
1434
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium
5 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
0.27
1435
Váci Madách Imre Gimnázium
4 résztvevő | Vác (Pest)
0.27
1436
Boldog Batthyány László Katolikus Általános Iskola
3 résztvevő | Körmend (Vas)
0.27
1437
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola
4 résztvevő | Fülöp (Hajdú-Bihar)
0.26
1438
Piarista Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Boldog Donáti Celesztina Óvoda
5 résztvevő | Nagykanizsa (Zala)
0.26
1439
Lökösházi Általános Iskola
2 résztvevő | Lőkösháza (Békés)
0.26
1440
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
8 résztvevő | Ják (Vas)
0.26
1441
Vas Megyei SZC Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Kollégium
4 résztvevő | Szombathely (Vas)
0.26
1442
Piarista Gimnázium és Kollégium
1 résztvevő | Vác (Pest)
0.26
1443
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
8 résztvevő | Pécs (Baranya)
0.26
1444
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola
2 résztvevő | Hódmezővásárhely (Csongrád-Csanád)
0.26
1445
Budapesti Műszaki SZC Neumann János Informatikai Technikum
2 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.26
1446
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.26
1447
Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola
3 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
0.25
1448
Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
3 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.25
1449
Lóczy Lajos Gimnázium
9 résztvevő | Balatonfüred (Veszprém)
0.25
1450
Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3 résztvevő | Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron)
0.25
1451
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola
2 résztvevő | Cegléd (Pest)
0.25
1452
Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi István Gimnáziuma és Technikuma
3 résztvevő | Pécs (Baranya)
0.25
1453
Tanext Akadémia Technikum, Szakképző Iskola, Szakiskola és Szakgimnázium
2 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.25
1454
Bakonyszombathelyi Benedek Elek Általános Iskola
2 résztvevő | Bakonyszombathely (Komárom-Esztergom)
0.25
1455
Baranya Megyei SZC Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola
10 résztvevő | Pécs (Baranya)
0.25
1456
Csaholci Általános Iskola
3 résztvevő | Csaholc (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.25
1457
Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium
4 résztvevő | Dunaújváros (Fejér)
0.25
1458
Csillagberek Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
2 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
0.25
1459
Győri SZC Sport és Kreatív Technikum
2 résztvevő | Győr (Győr-Moson-Sopron)
0.25
1460
Szent Ágoston Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2 résztvevő | Dóc (Csongrád-Csanád)
0.25
1461
Comenius Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda
2 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.24
1462
Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
4 résztvevő | Verőce (Pest)
0.24
1463
Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskola
4 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
0.24
1464
Gyöngyösi Arany János Általános Iskola
1 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
0.24
1465
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola
6 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.24
1466
Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum és Kollégium
2 résztvevő | Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun)
0.24
1467
Thuri György Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
3 résztvevő | Várpalota (Veszprém)
0.24
1468
Szegedi Orczy István Általános Iskola
7 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.24
1469
Galgamácsai Fekete István Általános Iskola
4 résztvevő | Galgamácsa (Pest)
0.23
1470
Baranya Megyei SZC II. Béla Technikum és Kollégium
2 résztvevő | Pécsvárad (Baranya)
0.23
1471
Lilla Téri Általános Iskola
3 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.23
1472
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola
3 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
0.23
1473
Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
6 résztvevő | Pápa (Veszprém)
0.22
1474
Mohács Térségi Általános Iskola
6 résztvevő | Mohács (Baranya)
0.22
1475
Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Szombathely (Vas)
0.22
1476
Gorsium Általános Iskola
3 résztvevő | Tác (Fejér)
0.22
1477
Balatonfüredi Református Általános Iskola és Óvoda
1 résztvevő | Balatonfüred (Veszprém)
0.22
1478
Csillagösvény Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
0.22
1479
Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum
8 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.22
1480
Szent István Katolikus Általános Iskola
1 résztvevő | Mezőkövesd (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.22
1481
Császári Zrínyi Ilona Általános Iskola
4 résztvevő | Császár (Komárom-Esztergom)
0.22
1482
Budapest XXI. Kerületi Vermes Miklós Általános Iskola
4 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
0.22
1483
Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola és Óvoda
1 résztvevő | Mohács (Baranya)
0.21
1484
Budapesti Gazdasági SZC II. Rákóczi Ferenc Technikum
4 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.21
1485
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda
7 résztvevő | Hajdúnánás (Hajdú-Bihar)
0.21
1486
Budaörsi 1. Számú Általános Iskola
4 résztvevő | Budaörs (Pest)
0.21
1487
Kecskeméti SZC Széchenyi István Technikum
12 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
0.21
1488
Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
0.21
1489
Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola
5 résztvevő | Gyöngyösfalu (Vas)
0.21
1490
Nivegy-völgyi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Balatoncsicsó (Veszprém)
0.21
1491
Szolnoki Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.21
1492
Siófoki Beszédes József Általános Iskola
6 résztvevő | Siófok (Somogy)
0.21
1493
Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola
1 résztvevő | Tiszaújváros (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.2
1494
Miskolci Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
6 résztvevő | Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén)
0.2
1495
Árpád Fejedelem Katolikus Gimnázium és Technikum
7 résztvevő | Kistelek (Csongrád-Csanád)
0.2
1496
Kunmadarasi Református Általános Iskola és Óvoda
5 résztvevő | Kunmadaras (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.2
1497
Svábhegyi Jókai Mór Általános Iskola és Német Nemzetiségi Általános Iskola
2 résztvevő | Budapest 12. ker. (Budapest)
0.2
1498
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája
1 résztvevő | Vámosszabadi (Győr-Moson-Sopron)
0.2
1499
Fodor András Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
5 résztvevő | Lengyeltóti (Somogy)
0.2
1500
Farkasréti Általános Iskola
5 résztvevő | Budapest 11. ker. (Budapest)
0.2
1501
Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
8 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
0.2
1502
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Károly Róbert Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium
2 résztvevő | Gyöngyös (Heves)
0.19
1503
Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Technikum
2 résztvevő | Szeged (Csongrád-Csanád)
0.19
1504
Jászárokszállási Deák Ferenc Gimnázium
2 résztvevő | Jászárokszállás (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.19
1505
Siófoki SZC Bacsák György Technikum és Szakképző Iskola
1 résztvevő | Fonyód (Somogy)
0.19
1506
Verseghy Ferenc Gimnázium
3 résztvevő | Szolnok (Jász-Nagykun-Szolnok)
0.19
1507
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola
3 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
0.19
1508
Budafok - Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola
3 résztvevő | Budapest 22. ker. (Budapest)
0.19
1509
Soproni Kozmutza Flóra Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Készségfejlesztő Iskola
1 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
0.19
1510
Ferences Gimnázium
5 résztvevő | Szentendre (Pest)
0.19
1511
Mosonmagyaróvári Móra Ferenc Általános Iskola
6 résztvevő | Mosonmagyaróvár (Győr-Moson-Sopron)
0.19
1512
Mozgásjavító Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
2 résztvevő | Budapest 14. ker. (Budapest)
0.19
1513
Mátészalkai SZC Kállay Rudolf Szakképző Iskola
4 résztvevő | Nagykálló (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.19
1514
Soproni SZC Handler Nándor Technikum
7 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
0.19
1515
Budapest XV. Kerületi Károly Róbert Általános Iskola
3 résztvevő | Budapest 15. ker. (Budapest)
0.18
1516
Borostyánkő Alapítvány Heuréka Általános Iskolája
2 résztvevő | Budapest 13. ker. (Budapest)
0.18
1517
Soproni SZC Porpáczy Aladár Technikum és Kollégium
2 résztvevő | Fertőd (Győr-Moson-Sopron)
0.18
1518
Budapesti Gazdasági SZC Szász Ferenc Kereskedelmi Technikum és Szakképző Iskola
1 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.18
1519
Győrvári Béri Balogh Ádám Általános Iskola
3 résztvevő | Győrvár (Vas)
0.18
1520
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Benedek Elek Tagiskolája
2 résztvevő | Daruszentmiklós (Fejér)
0.18
1521
Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium
2 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
0.18
1522
PILISI GYERMEKOTTHON, ÓVODA, ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKISKOLA ÉS KÉSZSÉGFEJLESZTŐ ISKOLA
2 résztvevő | Pilis (Pest)
0.18
1523
Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
4 résztvevő | Zalahaláp (Veszprém)
0.18
1524
Kertvárosi ÁMK Bolyai János Általános Iskola
3 résztvevő | Tatabánya (Komárom-Esztergom)
0.18
1525
Nyíregyházi SZC Zay Anna Technikum és Kollégium
2 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.18
1526
Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda
10 résztvevő | Tápiószőlős (Pest)
0.18
1527
Szent István Katolikus Általános Iskola
2 résztvevő | Szatymaz (Csongrád-Csanád)
0.18
1528
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda
2 résztvevő | Szentes (Csongrád-Csanád)
0.18
1529
Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola
2 résztvevő | Budapest 05. ker. (Budapest)
0.17
1530
Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola
2 résztvevő | Kisköre (Heves)
0.17
1531
Dalmady Győző Óvoda, Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
1 résztvevő | Nagykőrös (Pest)
0.17
1532
Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Bencés Általános Iskola
3 résztvevő | Lipót (Győr-Moson-Sopron)
0.17
1533
Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
1 résztvevő | Eger (Heves)
0.17
1534
Békéscsabai SZC Trefort Ágoston Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
2 résztvevő | Békéscsaba (Békés)
0.17
1535
Kecskeméti Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Fejlesztő Nevelést-Oktatást Végző Iskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
2 résztvevő | Kecskemét (Bács-Kiskun)
0.17
1536
Budapesti Innovatív Technikum, Gimnázium és Szakképző Iskola
1 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.16
1537
Szigetköz Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
9 résztvevő | Darnózseli (Győr-Moson-Sopron)
0.16
1538
Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
5 résztvevő | Veszprém (Veszprém)
0.16
1539
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona
5 résztvevő | Debrecen (Hajdú-Bihar)
0.16
1540
Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
2 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
0.16
1541
Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum
4 résztvevő | Cegléd (Pest)
0.16
1542
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium
3 résztvevő | Kaposvár (Somogy)
0.16
1543
Balatonfüredi Szent Benedek Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
1 résztvevő | Balatonfüred (Veszprém)
0.16
1544
Esztergomi SZC Balassa Bálint Gazdasági Technikum és Szakképző Iskola
2 résztvevő | Esztergom (Komárom-Esztergom)
0.16
1545
Esély Pedagógiai Központ EGYMI Pánczél Imre Tagintézménye
7 résztvevő | Gyula (Békés)
0.16
1546
Szent János Katolikus Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Egyek (Hajdú-Bihar)
0.16
1547
BUDAKESZI NÉMET NEMZETISÉGI ÁLTALÁNOS ISKOLA
4 résztvevő | Budakeszi (Pest)
0.16
1548
Berettyóújfalui SZC Közgazdasági Technikum
3 résztvevő | Hajdúszoboszló (Hajdú-Bihar)
0.16
1549
Tiszavasvári Váci Mihály Gimnázium
2 résztvevő | Tiszavasvári (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.16
1550
Zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Technikum
2 résztvevő | Zalaegerszeg (Zala)
0.16
1551
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda
5 résztvevő | Kecel (Bács-Kiskun)
0.15
1552
Soproni SZC Vas- és Villamosipari Technikum
4 résztvevő | Sopron (Győr-Moson-Sopron)
0.15
1553
Székesfehérvári SZC Váci Mihály Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium
1 résztvevő | Székesfehérvár (Fejér)
0.15
1554
Szent Márton Általános Iskola
1 résztvevő | Halászi (Győr-Moson-Sopron)
0.15
1555
Kakucsi Általános Iskola
2 résztvevő | Kakucs (Pest)
0.15
1556
Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
1 résztvevő | Nyíregyháza (Szabolcs-Szatmár-Bereg)
0.15
1557
Egry József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2 résztvevő | Keszthely (Zala)
0.15
1558
Budapesti Gépészeti SZC Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Technikum
1 résztvevő | Budapest (Budapest)
0.15
1559
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
2 résztvevő | Cegléd (Pest)
0.15
1560
Szilvási Általános Iskola Felsőszilvási Általános Iskolája
7 résztvevő | Komló (Baranya)
0.15
1561
Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum
2 résztvevő | Nagykanizsa (Zala)
0.15
1562
Budapest XXI. Kerületi Nagy Imre Általános Iskola
2 résztvevő | Budapest 21. ker. (Budapest)
0.15
1563
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium
5 résztvevő | Budapest 19. ker. (Budapest)
0.15
1564
Újpesti Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola és Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola
8 résztvevő | Budapest 04. ker. (Budapest)
0.15
1565
Somogyjádi Illyés Gyula Általános Iskola
1 résztvevő | Somogyjád (Somogy)
0.15
1566
Becsehelyi Általános Iskola
3 résztvevő | Becsehely (Zala)
0.15
1567
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
2 résztvevő | Tata (Komárom-Esztergom)
0.14
1568
Tatabányai SZC Kultsár István Technikum és Szakgimnázium
5 résztvevő | Komárom (Komárom-Esztergom)
0.14
1569
Budapest III. Kerületi Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
3 résztvevő | Budapest 03. ker. (Budapest)
0.14
1570
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
6 résztvevő | Budapest 10. ker.